Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki aki azért nem...

Van még valaki aki azért nem tud aludni, mert stresszes/szomorú/mérges/stb?

Figyelt kérdés
Ha szeretnétek, leíehatjátok hogy konkrétan mi nyomaszt.

2022. jún. 4. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én pont akkor alszok el viszonylag gyorsan ha depis vagyok mert annyira leszív hogy kiütöm magam tőle. Egyéb esetben meg ott a nyugtató, attól pár perc alatt alszik az ember lefekvés után ha előtte 1-2 órával beveszi.
2022. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én. Stresszes. De azért egy idő után csak sikerül nehezen elaludnom.
2022. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Az elcseszett életem nyomaszt, amit már nem tudok megjavítani.
2022. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Stressz elsősorban. Pár nap múlva lesz egy olyan vizsgám, ahol a csoport felét meghúzták, én pedig akkor megyek először belőle. Szóval tartok tőle :c

Magány másodsorban, valamint olyan dolgokon való agyalás, amiken nagyon nem kellene.

2022. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Az életemben van egy pont, ami ismétlődik, és nem találok rá megoldást, hogy kilépjek belőle...
2022. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
(5-ös) same shit haver:/
2023. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Stressz nálam is szintén. De olyankor van egy elalvást segítő meditációs videó amit hallgatni szoktam, vagy olyan videókat nézek ahol monoton hangon beszélnek valami tudományos dologról és attól elalszok egy idő után.
2023. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!