Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mostanában nagyon stresszes...

Mostanában nagyon stresszes és szomorú vagyok. A múltban élek, mindenkivel összetűzök, folyton attól rettegek, hogy valamit gyászosan elrontok, semmiben nem lelek most örömet. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz
2013. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
szorongás, lehet elmebetegség,kamaszhiszti.. teszteld le magad hogy kiderüljön hány éves is vagy?
2013. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 H.István válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, fontos lenne tudni a korodat. Mindenesetre a legvalószínűbbnek azt tartom, hogy sok rossznak ítélt dolog történt veled, ezért vagy szomorú. A stresszesség szerintem a dolgokhoz való hozzáállásodat is tükrözheti. Nézd meg mi az, ami örömet szerez és foglalkozz azzal. A félelmeidet csak úgy tudod legyőzni ha szembemész velük. Olvass a pozitív gondolkozásról vagy könyveket, vagy a neten található cikkeket.
2013. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, ha erre vagytok kíváncsiak.
2013. nov. 25. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
én imádok a multban élni,sokkal jobb,kellemesebb dolgokat tapasztaltam mindentéren mint most,amúgy most sincs mi mi miatt panaszkodnom....a többi viszont gáz,amit felsoroltál...szóval legegyszerűbb ha nem zárkózol be,hanem szembenézel a dolgokkal..kb
2013. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 H.István válasza:

26 évesen már felnőttkorú vagy. Nem szégyen segítséget kérni, ha nem megy egyedül, akkor tedd meg!

Akár a szüleidtől, akár a barátaidtól.

Mindenekelőtt pedig figyelmedbe ajánlanám Lousie L. Hay - Éld az életed című könyvét. Nekem sokat segített, pedig én alapból nem voltam negatív. Figyelj oda a gondolataidra, mert azok befolyásolják a tetteidet. És élj a "mában"! A múlton már nem tudsz változtatni, a jövőt meg nem ismered. A jelenben tudsz tenni, tegyél magadért!

2013. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!