Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert zaklat a csaladom...

Miert zaklat a csaladom amiert nem megyek tobbe 15 orat dolgozni 12 ezerert? Miert a rosszat akarjak nekem?

Figyelt kérdés

Inkabb megyek mashova tobb penzert kevesebb oraert, nem arrol van szo hogy itthon fogok ulni , elmondtam nekik de akkor is fujjak a dolgokat....feleseleges kinyitni a szam

Es akkor is csak mondjak hogy en hulye vagyok amiert ott hagytam meg mindent mondanak ami eszukbe jut

Miert nem ertik ezt meg hogy semmi ertelme ennek a munkanak azon kibul hogy egy idegroncs leszek?

Ha nem lenne mas akkor nyilvan maradnek mert tudnam hogy nincs mas kell a penz, (es ha nem mennék mashova meg is ertenem a felhabarosodasukat) de van mas es tobbet fogok keresni kevesebbet dolgozni

Akkor mi a baj? Miert kell bantania lelkileg a csaladomnak?

23n


2022. jún. 5. 00:51
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
0%
Nyugivan, Bella. Tudtuk eddig is, h anyàdék hülyék.
2022. jún. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
15 óra 12 rongyért uhh😯 nem pesten gondolom
2022. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Tippelhetek?

Vendéglátás?


Egyébként nagyon jól tetted, hogy ott hagytad. Nem fizetnek meg és embertelen sok a 15 óra rendszeresen. A családod pedig egyszerűséggel "szard le". Hiába a családod, ezen nem tudsz változtatni, de valamihez ostoba mentalitással állnak hozzá azt jobb elengedni. Te életed, nem az övék.

2022. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ra adasul 2 nap egymas utan van amikor 3...nem banom hogy nem megyek tobbe

Ha jol fizetett volna mentem volna egy ideig


Vendeglatas igen

2022. jún. 5. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebbek között él az a látásmód, hogy ha valaki ugrál a munkahelyek között, ott csakis az emberrel lehet a gond, nem a munkahellyel. Feltételezem, attól félnek rossz fényt vet rád, hogy nem tíz évet dolgoztál egy helyen. Viszont ez manapság nem igaz, teljesen normális, hogy az emberek néha tovább lépnek, akár rövid idő után is. Te látod, hogy jó úton jársz, ők meg idővel bele nyugszanak a döntésedbe.
2022. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!