Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te feltudnad dolgozni, hogy a...

Te feltudnad dolgozni, hogy a csaladodat, rokonodat, barataidat egy beteg ember miatt vesztetted el? (Germanwigs-repulos ugy)

Figyelt kérdés

150 ember halt meg. Tobb gyerek, csecsemo is.

Te eltudnad fogadni? Hibaztatnad az elkoveto csaladjat?


2015. márc. 26. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Az elkövető caládját sosem hibázatnám.

Én sem vagyok felelős a ferjem, a szüleim, vagy akár a tesóm tetteiért sem.

Sőt felnőtt ember vagyok, a zsüleim sem felelősek az én tetteimért.


Megbocsájtani? Nem hipbáztatphatő, ha valaki beteg, megha lelkileg az akkor sem..


Deldolgozni, es elfogadni, hogy meghalt egy szerttem nagyon nehez, ketséges, hogy menne-e

2015. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Családjának (jó eséllyel) semmi köze a történtekhez, nem hibáztatnék ártatlan embereket. Nem tudom, hogy fel tudnám e dolgozni. Idővel biztos, mert muszáj, mást nem tehetünk, nem igaz? Abban viszont nem hiszek, hogy valaki beteg mentálisan, ezért nem hibáztatható. Embereket ölt tudatosan. Lesz**om, hogy milyen papírja van a lelki állapotáról, egy utolsó mocskos gyilkos. Az ilyennek nincs helye a világban.
2015. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Éljen a liberális, globalista, kapitalista világrend és a fogyasztói társadalom. A másodpilótát nem hibáztatom, a családját sem. El tudom képzelni, hogy hogyan jutott ilyen szituációba. Az emberi élet amúgy is nevetségesen túlértékelt. Ha én ültem volna ott a gépen még zuhanás közben kértem volna egy sört. És boldog halálnapot kívántam volna mindenkinek, majd mosollyal az arcomon néztem volna a sok szánalmas szerencsétlen pánikolását. Az élet nem ér semmit.
2015. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Hármas! A te életed biztosan nem ér semmit, főleg hogy te magad is így gondolod! De az én életem értékes annyira, hogy bepánikoljak ilyen helyzetben és igenis hibáztassam azt, aki szándékosan, konkrét céllal veszélyezteti az életemet! Gyilkolásra nincs mentség. Ha dilis azért zárják el, ha épeszű akkor meg azért.
2015. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
A családjának most épp ugyan olyan nehéz, mint a többi áldozaténak. Sőt..nehezebb, mert a pilótán keresztül őket hibáztathatják az emberek elkeseredésükben.
2015. márc. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

1 vagyok

Ha mar hibáztatni akarnék valakit, akkor ajunkáltatojat, üzemorvosát, vagy kezelőorvosát, akik em tiltották el egy ilyen felelős beosztastól


Egy beteg embernek nem mindig van betegségtudata,a szakembernek kell tudni, hog mivel jár

2015. márc. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!