Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg gáz és...

Szerintetek tényleg gáz és undorító ha egy fiú sír?

Figyelt kérdés

Pár hete, volt barátnőmmel a suliban tiktokon néztünk videókat. A tiktok bedobott egy videót ahol két férfi (bár inkább két fiatal srác) sírt és erre volt barátnőm azt mondja, hogy "fúj, utálom amikor egy fiú sír". Nem tudom, szerintem egyátalán nem gáz, azért kiváncsi vagyok, hogy az emberek erről mit gondolnak. Vagyis, ti mit gondoltok?

(Egyébként nem a volt barátnőmet akarom szidni, hogy ő mit gondol, elfogadom a vélemyénét, és nyilván nem tudom a véleményét megváltoztatni és nem is akarom, csak kicsit érdekes ez a hozzá állás a fiúk felé)



2022. jún. 6. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

"A tiktok bedobott egy videót ahol két férfi (bár inkább két fiatal srác) sírt"


Ez a fajta sírás valóban gáz. Mivel semmi más csak figyelemhiány. Az ilyentől én rosszul vagyok.


Az viszont teljesen természetes, ha egy fiú/férfi sír olykor. Sokan jönnek azzal, hogy nem férfias dolog, pedig szerintem férfias, ha valaki felvállalja az érzéseit. Nyilván az sem teljesen elhanyagolható, hogy miért sír valaki, de Önmagában csak az ostobák fejében él az a dolog, hogy egy "férfi nem sír".

2022. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

hát nem a legférfiasabb dolog a világon


viszont valszeg a hölgy ismerősöd a terminátoron meg a rámbón, Bruce Willisen szocializálódott, és azokat amikor a rosszfiúk elfogják és kínozzák, fapofával viccet mesélnek, és ezek a lányok azt hiszik az a realitás


közben ha megnézel egy keleti videót, amin egy férfit meglőnek, bizony maga alá csinál, bekakil bepisil, ez a valóság

2022. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%

Én szinte minden héten szoktam. Van egy társaságunk akikkel anyagozni szoktunk és sokszor odáig jutok különböző szerek hatására, hogy leülök a padlóra vagy lefekszem és sírok. Persze vannak jó pillanatok is. Belőlem az eki például azt hozza ki, hogy egyszer bőgök mint az állat rá pedig 10 percre mindenféle hülyeséget akarok, megint rá 1 percre meg kanosságot.


Az ottani női tagok szerint nem gáz.

2022. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Mit kell itt csinálni az oldalon hogy valakinek egy pipás értékelése legyen?😳
2022. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez a tiktokra felrakós dolog tényleg gáz, meg az is ha folyton minden jelentéktelen hülyeségen sír egy férfi.

De pl, ha tényleg komoly oka van a sírásnak, akkor szerintem kimondottan férfias, hogy mer sírni. Nem a nagyvilág előtt, de pl a barátom is sírt már előttem, egy nagyon csúnya veszekedésünknél (én bőgtem, mint egy hülye, ő csak kicsit könnyezett :D), és én őrülök, hogy így meg meri élni az érzésit előttem. (Aztán persze megbeszéltük a dolgot, és minden okes, akkor 1x sírt előttem)

2022. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem gáz, teljesen természetes. Az a gáz, ha valaki ezt különösebb indok nélkül kiteszi TikTok-ra.
2022. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Igenis van olyan helyzet, amikor egy férfi sír, és ebben nincs semmi rossz. Az a gáz, hogy arra nevelik a fiúkat, hogy ne mutassák ki az érzelmeiket, utána meg emiatt kell szenvedniük a nőknek. Természetesen van egy egészséges arány, én azokat a nőket sem szeretem, akik állandóan picsognak. Nőként szoktam sírni, de nem sokszor, ennyi egy pasinál is teljesen belefér. De az már túlzás, amit pl. VV Aurelio csinált, aki kb. 3 másodpercenként elbőgte magát. Az nevetséges, szánalmas.
2022. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha meri magát gyengének mutatni és nem játssza mindig az erős, érzéketlen macsót. Persze nem az anyámasszony katonája típust, aki minden apróságom elérzékenyül és nem bírja a kritikát az nem tetszik. De pl egy halálhír hallatán, vagy egy fájdalmas szakítás alkalmával helye van a sírásnak is és egyáltalán nem tartom erősebbnek azt, aki nem mutatja ki.
2022. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kétszer sírtam felnőtt férfiként, mindkettő nő miatt volt.

De nem kell kirakni a tiktokra.

2022. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor döntöttem el, hogy a férjemmel szeretném leélni az életemet, amikor először láttam sírni. 😊 Semmi férfiatlan nincs benne.
2022. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!