Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálom az estéket,...

Miért utálom az estéket, hogyan érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés

Imádom a reggeleket, ki sem szállnék az ágyból és repül a reggeli idő..


Ezzel szemben hihetetlen módon utálom az estéket. Nem tudok elaludni, bármennyire sokat dolgoztam/mozogtam aznap egyszerűen egy kínszenvedés az este. Mintha nem múlna az idő.

Nem tudom lekötni magam, előjönnek a szorongásaim, félelmeim, és semmi (film/könyv/net) nem köt le.


Miért van ez?


2022. jún. 8. 20:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Sokszor még ilyen buta öngyilkos gondolataim is vannak, hogy jobb lenne meghalni, mert akkor nem kellene még egy estét átvészelni.

De aztán emlékeztettem magam, hogy reggelre minden jó lesz!

2022. jún. 8. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok ezzel. Bár én tudom, miért utálom az estéket. Azért, mert egyedül élek és este félek, mivel átéltem néhány para dolgot (szó szerint, tehát tapasztaltam parajelenségeket a lakásban). Emellett elég durva álmaim tudnak lenni. Mindez így együtt, nem éppen álomba ringató. Egész éjjel megy a tv hogy legyen egy kis fény meg ne legyen olyan nagy csend, de így sem jó.
2022. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem úgy érezhetnéd jobban magad, ha nem lennél esténként egyedül.
2022. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáraszd le magadat mind szellemileg, mind fizikailag.
2022. jún. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!