Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érezhetném jól magam...

Hogyan érezhetném jól magam egyedül is?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok sajnos nincs barátom, a barátnőimnek mind van barátjuk így ritkán találkozunk.

Dolgozom, munka után általában itthon takarítok, főzök, pihenek, sorozatot nézek.

Szeretnék kapni pár ötlet, hogyan tanulhatnám meg egyedül is jólérezni magam. Rájöttem, hogy én leszek itt magamnak mindig de néha már saját magamat sem tudom elviselni. Hétvégén csak vagyok magamnak és akármihez kezdek unok mindent. Mármint ami nem a kötelező dolgokhoz tartozik: főzés, mosás, takarítás.

Köszönöm a válaszokat!


2017. júl. 30. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tanulok, új recepteket keresek és sütök és most elkezdtem sportolni járni, ahol végre van körülöttem társaság meg chatelek időnként. Sose késő elkezdeni valamit sportolni. :)


27/L

2017. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!