Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha dolgozni megyek masnap,...

Ha dolgozni megyek masnap, este be veszek egy xanaxot, ra fogok szokni?

Figyelt kérdés

1mg-ot veszek be azokon az esteken amikor masnap dolgozni megyek.

Amikor ejfelre erek haza, es 5 kor kelek, akkor mar a buszon be veszem hogy mire haza erek hasson ,gyorsan tusulok es alszok is

Ha nem megyek dolgozni nem szedem soha. De enelkul nem tudok elaludni

23l


2022. jún. 8. 21:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Dolgozok 14 orat es akkor sem tudok elaludni
2022. jún. 8. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vendeglatozol? 😀 Ismeros szitu. Amugy sajna konnyu raszokni es utanna megszarabb lesz
2022. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lefogadom hogy nappal koffeint veszel magadhoz. Én 25 éve kávét iszok, néha 3at 4et is és sosem tudok aludni.

Volt szerencsém kipróbálni egy stresszesebb vizsgaidőszakban a kávé elhagyását (hogy tudjak aludni éjjel) és bejött. Amikor jót akarok aludni, aznap semmi koffein és este mint akit kiütöttek.

2022. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ja és légyszi ne vegyél be altatót.

Nekem volt hogy felírta az orvos mégsem szedtem.

Hát úgy rászoksz, hogy nemhogy leszokni nem tudsz de még emelni is kell az adagot. Mondjuk heti 1 alkalom oké, ha rendszertelen, viszont az 1 mg az szerintem sok.

Igyál meg egy citromfű teát, vagy vegyél be galagonya tablettát. Akár kettőt is, de ne kemikáliákat.

2022. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enis kb igy vagyok csak en xanax helyett tekerek egy spanglit
2022. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

#5 Alvásproblémákra is fel szokták írni, csillagpor. Talán ha tényleg utána olvastál volna, tudnád ;)


A kérdésre meg: nálad nem hiszem hogy fennállna, hogy komolyabban rászoksz (azaz hogy többet/gyakrabban akarnál bevenni) inkább csak olyan értelemben szoksz rá,hogy egy idő után szó szerint képtelen leszel aludni nélküle.


A helyedben amint lehet, keresnék ra valami alternatívát. Egy életen keresztül nem szedheted, márpedig minél tovább szeded, annál nehezebb lesz visszaszoknod a nélküle való alvásra.

2022. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pszichiáter irta fel :D huh de sok itt az okos... :D
2022. jún. 8. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A munkára nem, a Xanaxra igen!
2022. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!