Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy menjek ma este dolgozni...

Hogy menjek ma este dolgozni ha nem kaptam kijárási tilalomra papírt?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem és mondat adni fognak de rájöttem nekem már ma kéne olyan, mert nélküle simán megállíthatnak és még ha magyarázkodok is, hogy hova megyek lehet bevinnének mert tök fiatalnak nézek kis és azt hihetik hogy egy bulizós tini kamuzik. Este 8 után kell menjek és nem tudom mit csinálja,

Jelenleg is várok majd egy hívást mert gondok adódtak a műszakok végett és ezt akartam tisztázni vele de nem hívott azóta se és remélem azért felhív ma mert akkor max napközben elmegyek érte de akkor is hogy alszom ki magam estére? Esti műszakos leszek ha minden elintéződik. Nem szeretnék rendőröknek magyarázkodni, mellesleg itt sűrűn járnak és simán megállíthatnak.

Jártatok már így?



2021. febr. 17. 06:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*mondta
2021. febr. 17. 06:41
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kell az igazolás, bemondásra nem hiszik el a rendőrök, hogy dolgozni mész.


Ha csak ma estére mész dolgozni, akkor jelezd a cégnek, hogy küldjék el az igazolást ma emailben, úgy is elfogadható, ha telefonon mutatod be. Szólsz, hogy hagyják a portán, a műszakvezetődnél, bárhol az eredetit és magaddal viszed holnap reggel, amikor mész haza.

2021. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2.Köszii, ez így talán megoldható.
2021. febr. 17. 07:06
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Neked kell utánnajárni, mert kb.550 ezer Ft a büntetés 20óra után igazolás nélkül.Keresd fel ma a munkáltatókat és közöld vele, hogy igazolás nélkül nem tudsz munkába állni.
2021. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Lol tőlem egyszer se kérték, sőt zsernyákot se láttam, pedig sokszor megyek haza este 10 után 😁😁😁😁 fosós banda... Ez most nem neked szólt, kérdező.
2021. febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt már akkor meg kellett volna kérdezned, amikor közölték, hogy fel vagy véve. És hogyhogy csak ma jössz rá, hogy már ma kéne a papír?
2021. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kijárási tilalom vicc.Nincs semmi nyitva este,akkor hova máshova a fittyfenébe menne az ember?Jó,max ismerőshöz az lehet.Este 8 után kevésbe fertőz ez a naggyon veszélyes vírusz,tömött plazákban és egyéb helyeken nem fertőz...Ja,értem ilyen intelligens ez a víruszka😁😁Olyan mint a háborús időkben,akkor is volt kijárási tilalom....Merre haladunk,mi.....Mindegy a lényeg hogy menj be vagy küldjék el emailben a papírod,kinyomtatod és meg van.
2021. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6.megkérdeztem pont akkor de csak annyit mondott majd adok...

amúgy nem vált be a munka mivel sajnos nem sikerült csak 3 műszakot intézni ami nem jó nekem főleg a reggeles mert esélytelen a beérés.

na mindegy azért köszi a válaszokat.

2021. febr. 17. 09:04
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Beszéltek itt óriási baromságokat.

Van rendőr bőven, aki elhiszi bemondásra. Nagy részüknek már elege van ebből.


Ha kecekedik akkor közlöd, hogy most nincs, jelentsen fel, de majd szeretnél meghallgatást kérni. Ha behívnak beviszed az igazolást és akár a mukáltatói szerződésed, és az ügy megoldva.


550 ezres bírság? Ha tüntetést szervezel akkor esetleg. A helyszíni bírság változatlanul 5 és 150 ezer között van.

2021. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy odamesz 8ra es varsz munkaidoig vagy mesz taxival pl. Am nem tolem meg sose kertek pedig folyton maszkalok. Mondjuk 2 féle is van 😅 2 iranybol se kothetnek bele hol maszkalok
2021. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!