Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon eljön velem egy találkoz...

Vajon eljön velem egy találkozóra?

Figyelt kérdés
A kiszemeltemmel reggel összefutottam ma,látta hogy eléggé leharcolt állapotban vagyok és mondta hogy beszélgessünk,majd mondtam neki hogy késöbb elmondom,mert pont elfoglalt voltam.Viszont mindig integet ha lát,kérdezi hogy minden rendben-e,és örül hogy ha beszélünk vagy ha írok neki és egyszer összefutottunk,ahol mondta hogy menjek már oda hozzá.A reggeli beszélgessünket hogy értette,és szerintetek érez irántam valamit?
2022. jún. 9. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nyilván igen, és ritka nagy balfék vagy, ha nem hívod el valahova sétálni, fagyizni stb.
2022. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Leharcolt állapot, az rám is jellemző ma, de nem láttam a kiszemeltem. Beszélgetésben nincs semmi, diskurálni bármikor lehet.
2022. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit érez, de szimpi vagy neki és szívesen barátkozna veled. Valószínűleg be is jössz neki, de a lányokat könnyű félreérteni. Egy próbát megér.
2022. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát. Nézd meg mit lehet kihozni belőle.
2022. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!