Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal felnőtt nőként mennyire...

Fiatal felnőtt nőként mennyire ciki nekimenni családtagnak?

Figyelt kérdés

Haha😃

Szóval az történt,hogy......



Tudom, pasiknál ez megszokott, hpgy egymásnak esnek, de egy hölgy esetében?



Volt már hogy elborult az agyad? Hogy történt, mit tetté lett baj belőle?


Nálunk a nagymama a sztori főhőse, annyira utálja apámat (holott már elváltak a szülők) hogy állandóan vitatkozik velünk. Anyám meg kikészül emiatt, és sajnálom, mert rámegy az idege. Ez volt nemrég is, elkezdte az ordibálást, leállítani nem tudod, ha elmész a kert végébe követ, így hát maradt az, hogy nekiestem. Megráncigáltam. Azt hittem kést állítok bele. Fúú bszki.


2022. jún. 10. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Romáknál szerintem ez mindennapos.


De ha ennyire kezelhetetlen a mama, akkor nem kell látogatni.

2022. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

"így hát maradt az, hogy nekiestem. Megráncigáltam. Azt hittem kést állítok bele. Fúú bszki."

Azért be kell ismerned hogy ez nem teljesen egészséges. El kell határolódni a nagymamától teljesen, letiltani mindenhonnan, a telefonszámát beleértve, és nem látogatni. Ha odajön a kapuba ordibálni hallgassatok zenét vagy nézzetek egy filmet, és egyszer csak elmegy (csak nem fog szomjan halni a kapuban). Neked pedig ajánlanék egy dühkezelési terápiát, de nagyon gyorsan.

2022. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy normális dolog, de sajnos vannak egyszerű emberek akik csak a farkastörvényekből és erőszakból értenek.


Alkoholista apám volt, ő pont attól bátorodott fel, hogy nem kapott fizikailag, mi több fenyegetőzött, hogy egyszer merjem megütni, kihívja a rendőrséget, feljelent engem.


Aztán egyszer meguntam már felnőttként, olyat levertem neki, hogy a föld adta a másikat. Persze fenyegetőzött is rögtön, mondtam hívjon rendőrt, nem hívott, onnantól befogta a pofáját egy ideig.


De volt ismerősöm aki gyerekként szíjjal vertek. Aztán már fiatal felnőttként ugyanazzal a szíjjal úgy elverte az apját, hogy majdnem ottmaradt az öreg. Onnantól eléldegéltek egymás mellett viszonylagos nyugalomban.

2022. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Ilyet kár kérdezni itt, a gyakorin az a divat, hogy a szülők, nagyszülők testileg-lelkileg megnyomorítanak, de te továbbra is kaparsz utánuk és bégetsz, mint egy birka. Ja és Édesanyámnak hívod a ganéládát, aki ütött-vert, megalázott. Ne várj megértést ilyen bégető birkáktól, akiknek a szájukba lehet tojni, akkor is bégetnek!
2022. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4. Kosz!😃


Bár el lehetne határolódni tőle, de sajnos egy háztartásban élünk vele, mert már vannak problémák nála az időskor miatt, és muszáj rá figyelni.

2022. jún. 10. 11:40
 6/17 anonim ***** válasza:
#6 öregek otthona esetleg?
2022. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oda nem megy megmondta.
2022. jún. 10. 12:28
 8/17 anonim ***** válasza:

Bakker, ha öreg, és olyan probléma van, akkor valószínűleg demens.

Attól, hogy ráncigálod, nem gyógyul meg, viszont az állapotát tudod rontani.


El lehet vinni dokihoz, állapotot felmérni, a leépülést mérsékelni is lehet valahogy, de ha már nagyon előrehaladott az állapota, akkor gyámság alá lehet venni, és úgy berakni egy idősek otthonába, és senki nem fogja kérdezni, hogy mit akar.

2022. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és fiatal felnőttként nekimenni a nagymamának, vagy a párod nagymamájának... hát több, mint ciki, ultragáz. Ha még azonoskorúval mentek egymásnak, az csak ciki, de ez az aljadék netovábbja.

Tudom, hogy iszonyat nehéz tud lenni, de akkor is.


Egyébként ti laktok az ő házában, vagy ő jött hozzátok? Csak mert azért ez se teljesen mindegy.


Amikor te leszel ilyen idős, és te épülsz le, akkor téged is lehet ráncigálni, verni?

2022. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Miénk a nagyobb rész.

Voltunk már orvosnál, az orvos szerint semmi baja, nem adott neki semmit, teljesen normálisan tudott vele beszélni.

2022. jún. 10. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!