Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lettek ilyenek a tizenév...

Miért lettek ilyenek a tizenéves fiatalok?

Figyelt kérdés

Pár éve még én is középiskolába jártam.

Nem gimnáziumba, hanem szakközépiskolába.

Az egész osztályban 2-3 idegesítő gyerek volt, de azért el lehetett viselni őket. És volt néhány aki nem volt túl okos.

A környék egyik leggyengébb sulijába jártunk.

Mindenki tisztelt mindenkit, egymást és a tanárokat is, főleg az osztályfőnököt.

Órákon kuss volt, a legtöbb gyerek figyelt.

Ha osztálykirándulásra mentünk, soha senki nem ivott egy deci alkoholt se, abszolút semmit.

Mégis mindenki jól érezte magát, pl ha egy apartmanban voltunk, este fürödtünk a medencében, pingpongoztunk, csocsóztunk, zenét hallgattunk, beszélgettünk...

Mostanában egy a mi sulinktól 200 méterre található gimnáziumból elmentek kirándulni 10. osztályosok, ugyanoda ahol mi voltunk anno kb 4 éve.

Náluk a fél osztály hányásig ivott, tombolt, üvöltött, veszekedtek, semmi értelmes dolgot nem csináltak.

Az osztályfőnökük szemet hunyott efölött.

Fiúk, lányok is, az osztály 80%-a full részeg volt és arról szólt nekik a kirándulás, hogy visítva, üvöltve őrjöngtek.

Hogyan lehetséges, hogy ennyire meg van őrülve mindenki?

És nem csak ott megy ez, hanem nagyon sok helyen.

Komolyan mondom, ha hiszitek ha nem

Az én korosztályom már 16 évesen felelősségteljes volt, nem tudok felidézni egy esetet se, hogy valaki valami botrányos dolgot művelt volna.

Nem is hallottam más helyekről se ilyesmi dolgokat, pedig a környéket sok suliból van/volt haverom.

Ezek az őrültek akikről írtam, 16-17 évesen minden hétvégén lerészegednek, bemennek a városba és 5-en rámennek egy hajléktalanra és megverik.

Ez nekik a szórakozás.

Rombolnak rombolnak, rombolnak. MINDENT

Amikor én 17 éves voltam, az osztály 80%-ának volt jogosítványa.

Most alig van pár embernek.

Semmi céljuk nincsen.

Csak a cigi, drog meg alkohol.

Én is szoktam inni, de még soha senkinek nem ártottam, pláne nem szórakozásból.

Meg amit ezek csinálnak, azért nem érdemes elutazni 250km-t.

osztálykiránduláson ugyanazt csinálják, mint minden hétvégén a városban ahol laknak.

És nagyon komolyan aggódok, hogy mi lesz így velünk emberekkel, ha ennyi esztelen gyerek van.

Bele se merek gondolni, hogy mi lesz ha ezek felnőnek, ne adja isten még gyerekük is lesz.

A mostani 16-18 évesek jelentős hányada brutál hogy hogyan viselkedik.

Mit gondoltok, lesz erre megoldás?



2022. jún. 10. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#8, remek, akkor írj még példát!
2022. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
7%

Magyarország...

Jövőre minden harmadik ember homokos lesz,ellepnek a külföldiek akiket elvileg nem engedünk be,és vége a dalnak.

2022. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem 200, hanem 2000 éve is létező jelenség volt a maifiatalozás, ezek a kérdések sehova nem vezetnek, jönnek majd akik elmondják, hogy milyen jó volt 15 évesen részegen fetrengeni a saját hányásukban, a másik oldal meg azt, hogy azért mégsem kell minden hülyeségbe belemenni csak azért mert fiatal vagy, és bizony te csinálod jól.


Én azt mondom, hogy mindenki azt tegye, amit jónak lát, és amíg másnak nem árt és törvényt se sért, addig ne vegyük a bátorságot arra, hogy elítéljünk vadidegeneket 3 perc alatt.

2022. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%

Én egy top100-as, város szinten 3. legerősebb gimibe jártam 2017-2020-ig. A mi osztályunknak kb negyede volt kifejezetten idegesítő, a többiekkel nem volt sok gondom. Osztálykirándulásokon mi is ittunk (én csak egyszer a kettőből amire elmentünk), hallgattunk hangosan zenét. Sokan buliztak egymásnál. Néhányan dohányoztak. Jogosítványa az osztály felének legalább van. Legtöbben egyetemre mentünk és nem hagytuk ott. Ha mindenkit nem is kedveltünk, mégis kedvesek voltunk és vagyunk egymással. Szünetben simán odament a hangos, extrovertált fiú a csendesebb lányhoz pár szót váltani és fordítva is megesett párszor. Az osztálycsoportunk egész aktív és segítőkész volt. Ofőnket nagyjából tiszteltük, de néhány tanárral, akik seggfejek voltak, nem féltünk konfliktust vállalni: és itt most tényleg olyanokra gondolok, hogy egy tanár mondjuk pikkel emberekre vagy ok nélkül szidott minket vagy nem volt hajlandó kommunikálni velünk, nem ilyenekre gondolok, hogy "kiakadunk, mert ránkszólt, hogy ne pofázzunk" vagy "nem engedte meg, hogy elhalasztjuk a dogát"

Persze mi se voltunk szentek, néhányan lógtak, nem mindig tanultunk jól, lusták voltunk, puskáztunk, leckét másoltunk. De most őszintén...melyik osztály nem?

Az meg szerintem elég vicces a kérdező részéről, hogy a padban egymás kielégítése oké, de a közös ivászat nem. Az ilyen szintű szexualitásnak valami intim dolognak kéne lennie, amit nem lát olyan, aki nem akar, de ez egy tömött teremben nem kivitelezhető. Az ivászatban meg nem kötelező részt venni, aki nem iszik, az elvan józanon a többi józannal. Ennyi.

2022. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
*most nézem, 2021-ig jártam, félreírtam, bocsi.
2022. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, kifejezettenrugalmasak az erkölcseid. Az ilyesmit jellemtelennek szokták hívni...


"Fuj mocskos bųzi fiatalok mind meleg lesz meg kúlönben is milyen ruhákban járnak"


Nagy Feró anno:

[link]

2022. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd nézd csak meg, hogy majd ha a CSOKos gyerekeknl felnőnek, belőlük mi lesz.

Javarészt drága szülők a felelősek amikért a kis csemetéjükből ilyen véglény lett.

2022. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*16-os, a kèpen Demjèn Ferenc van, nem a Nagy Feró.
2022. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#14 nem mondtam hogy zavar a piálás. Nincsen vele bajom.

Azzal van bajom, ha szanaszét hányják a szálloda folyosóit, mindent szétrombolnak és részegen megvernek másokat.

Én is szoktam alkoholt fogyasztani, de ezzel nem ártok másoknak.

2022. jún. 11. 13:41
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
40 körüli vagyok, a 4.-es közèpiskolás osztálykiránduláson a fèl osztály berúgott, a másik fele beszìvott. És ez kereskedelmi iskola volt, csak lányok voltunk.
2022. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!