Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ezért van ez?...

Lehetséges hogy ezért van ez? (trauma, tragédia)

Figyelt kérdés

Kisebb koromban láttam ahogy levágta valaki az ujját(szerencsére nem közelei rokon vagy hozzátartozó).

Lényeg az hogy mindent bírok, műtét, ficamok, vér stb. De ha valaki az ujjaiban tesz kárt akkor az jobban megérit.(videóban pl ha látok hasonlót).


2022. jún. 11. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A műtét én nagyon nem csípem, majdnem meghaltam többször is mikor arra került sor, inkább megnézem ha valaki az újat vágja le (mondjuk ne családtag) de volt olyan is hogy apám fűrésszel elvágta a lábát..nem volt szép látvány. De amitől totál kikeszulok az amikor egy állatot látok szenvedni, konkrétan belém égnek az olyan események 29f
2022. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg az, nekem a bokám-lábfejet érintő sérülések ilyenek... teljesen kikészülök tőlük, de olyan szinten, hogy el is kezd fájni a sérült szalag a lábamban, pedig öt éve jól van, igazából erősebb mint a baleset előtt... (a mindenkori párom és a gyógymasszőröm se nyúlhat a bokámhoz, egyrészt mert idegbeteg leszek, másrészt reflexből lerúgom a fejét - nem direkt de attól még fájdalmas:)
2022. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám ezt a problémát kiküszöbölni?
2022. jún. 11. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!