Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csapdaba estem, zsakutcaba,...

Csapdaba estem, zsakutcaba, min csak egyetlen res van, de az vegzetes. Mit tegyek? Ketsegbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Szuicid hajlamom, sulyos depressziom, szorongasaim es erzelmi zavaraim vannak.


Ezek azok a betegsegek, amiket diagnosztizaltak, tobbet nem tudtak, mert nem nyiltam meg. Kb fel evig jartqm pszichiaterhez, pszichologushoz, , iranyithatatlanna gyogyszereztek, segitett, de megszakadt a kapcsolat, mert megbetegedett a pszichologus a pszichiater pedig nem adott idopontot. Az elobbit tobbszor hivtam, azt mondta, majd visszahiv es ad idopontot.


Kozben eletem legrosszabb remalma teljesult es ha igy folytatom ujra meg akarom tenni, de most meg is fogom. Kenyszeres beteg vagyok, hangokat hallok, egyre gyakrabban jon elo, elfogyott a gyogyszerem, nem tudok aludni, szorongok es ujra kezdhetek mindemt elolrol.



2015. szept. 4. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass zenét vagy tereld el valahogy a figyelmet az egészről szrezz (új) barátokat Isten adt a az életed és csak is ő veheti el azt
2015. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el a pszichiáterhez és mondd ezt el!
2015. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kellene neked egy macska vagy egy kutya. De alegjobb az lenne ha lovakkal kezdenél el foglalkozni vagy lovagolni tanulnál. De természetesen rendszeresen.

Kertészkedhetnél is esetleg. De a lovakkal való foglalakozás az jobb lenne!

2015. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és ne pontozz le másokat ha a való életbe is lekurod aki segíteni akar akkor ne csodálkozz hogy megbolondulsz és valszeg nem kedvelnek.....
2015. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Próbálj meg újra időpontot kérni a pszichiátertől és a pszichológustól.

Fontos, hogy sokat beszélgess valakivel, például a szüleiddel, testvére(i)ddel, unokatestvére(i)ddel, barátokkal, stb. Ha az ember sokat tud együtt lenni olyan emberekkel, akiket szeret és akik szeretik, az talán segíthet.

A lényeg, hogy mindig van remény, és az öngyilkosság nem vezet sehová.

2015. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!