Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szokta nézni a körözési...

Ki szokta nézni a körözési listát? Volt már olyan, hogy ott láttátok meg egy ismerősötöket, hogy elkövetett valamit?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. évi egyszer ha ránézek, akkor is mikor hírekben mondják hogy meglett valaki, olyankor megnézem kik vannak fenn, most pár hete elfogták az egyik legveszélyesebb körözöttet, akkor kíváncsiságból átnéztem a városom rendőrkapitánysága által körözött embereket, de egy olyan sem volt akit akár csak névről vagy arcról ismernék, többségük ilyen Kalányos Armandó meg Orsós Gusztáv emberkék voltak (mily meglepő...)
2022. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. A 90 százaléka tezsvír. Én minden nap nézem. Írjatok még. Sokan amúgy lopásért, garázdaság ért, kábítószerhasználat miatt figyelnek ott.
2022. jún. 12. 00:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden nap nézem pl múltkor a volt kollégámat látam ittas vezetésért fent
2022. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az igen. És milyen elfogatóparancs volt kiadva, bírói? Ezek vajon rendőrkézre kerülnek egyszer? Csak véletlenül szerintem. Ők vajon tudják, hogy ott szerepelnek ország - világ előtt?
2022. jún. 12. 00:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván tudják, azért bujkálnak.
2022. jún. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem biztos, hogy bujkálnak. Gondolom, élik az életüket, utaznak, boltba mennek, barátokkal találkoznak, stb.
2022. jún. 12. 02:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nézni. Ha véletlenül belefutok valamilyen cikkbe, előfordult, de hogy rákeressek, nem.
2022. jún. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szoktam nézni. Szerepelt már ott volt iskolatarsam sikkasztas miatt, apám haverjanak a fia, a gyerekeim osztalytarsai, akik leleptek a gyerekotthonbol.
2022. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerös volt párja gyerektartás nem fizetése miatt volt fenn
2022. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8, #9, és ők még most is ott vannak, vagy már elfogták őket?
2022. jún. 12. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!