Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orbán Viktor vagy Azahriah a...

Orbán Viktor vagy Azahriah a jobb ember?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 19:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Azahriah csak az aktuális párkapcsolatát baszta szét, a másik tag meg az egész országot, szóval...
2022. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy idáig egy kavics alatt éltem, de fingom sincs ki az az Azahriah.
2022. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
8%

1


Hogy bszta szét a kapcsolatát?

2022. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

Orbán egy frusztrált szociopata, tankönyvi tünetekkel, aki egy ország minimum felét kínozza élvezetből, élvezi a konfliktusok at és mások megalázását.

A másik nem tudom kicsoda, de ez nyilván azt jelenti, hogy maximum a saját szűk környezetének tudna ártani.

2022. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

2


Én sem tudtam sokáig, nem is érdekelt, aztán megláttam valami ajánláson a fejét és beugrott, hogy ő clickbait videókat gyártott youtube-ra, Paul street vagy mi az isten volt a neve. 1-2 videót láttam tőle, de tipikus 13 éves korosztályt belövő videós. Hogy aztán mitől lett azariah azt nem tudom, gondolom a tinihype-ot kihasználva valami önjelölt művész lett.

2022. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Igen ő Paul Street és színvonalas videókat csinált. Azahriah néven zenél.
2022. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem azaria a hibás, nem ő a hibááás
2022. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

Attól még, hogy valaki akta tologatással lop/sikkaszt nem feltétlenül rossz ember.


Ha távol állsz a tetteid következményeitől, akkor nem érzékeled a súlyosságát.


Tehát számomra sokkal rosszabb az az ember, aki egy késsel fenyegetve el vesz tőled 5 ezer forintot, mint aki szervezetten 500 milliárd forintot.

2022. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Igazából ez az Azariah vagy ki, csak egy tucatbohóc, az ilyen kis senkik tucatszámra csinálják ezt, és nincs semmi benne azon kívül, hogy egy két embert érzékenyen érint. Pár nap és elfelejti mindenki.

Ellenben egy országot rombadönteni más szint.

2022. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, hogy a fenébe hoztad össze e kettőt, mert konkrétan ég és föld.
2022. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!