Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csináljak mindennapi...

Hogy csináljak mindennapi rutint ha szeretek sokszor éjszaka fenn lenni?

Figyelt kérdés

Pár éve alakult ki, hogy éjféltől fennt vagyok egészen hajnali 4-5ig vagy tovább mikor semmi dolgom másnap viszont sokszor nehezen állok át nappali üzemmódra és emiatt átalszom a délelőttöket, kedvtelen hullaként indítom a napot. Korábban csak este 18.00-t vártam csak szombaton mivel akkor szokott új videókat feltölteni egy kedvenc youtubeosom de mióta nincs ez rendszeresen azóta átalakult. Pedig akkor még éjszaka se voltam fent ilyen sokáig. Azért is szeretek ilyenkor ébren lenni, mert ilyenkor minden nyugodt, csendes, nincs kinti zaj, senki nem zavar, nyugodtan netezhetek és ilyenkor jobban hallom a zenéket. De amúgy nincs sok értelme igazán, mert utána mindig bűntudatom van, hogy nem érte meg igaz fent maradni, másnap átalszom a nappalokat...

Mikor pár éve volt nyári szünetem iskolában akkor se volt ilyen, hogy éjszaka lettem volna ébren, pedig általában éjjeli bagoly vagyok de sosem ilyen rendszeresen. Néha 1-2 nap még belefér de minden nap nem jó.

De általában úgy se csinálok semmit és ezért alszok inkább de jobb lenne ha ébren lennék úgy reggel 6 órától és rendesen tudnék elaludni pl.este 8-9 fele. De 10-11 között mennek a kedvenc műsoraim azokat valahogy muszáj néznem, de volt hogy elaludtam közben és nem volt rossz érzés utána...

Szeretnék normális napi rutint.

pl.-reggel 6 órai kelés

-zuhanyzás

-reggeli

-kis mozgás

-álomnapló írás

-sorozat nézés...

...és itt van a gond hogy a nap többi részében semmi ötletem nincs hogy mit csináljak. Egyedül rolerezni tudok és szeretek de azt se lehet egész nap. Van fitnessz park is de itt is hamar szoktam végezni.

Utálom a délutánokat valamiért úgy érzem lassan telik mind a reggel vagy éjszaka.

Bár most este 18.00kor van egy kedvenc sorozatom amit szoktam várni így hamarabb telik de sajnos csak 1 részes pedig 2 szokott menni így 1 órás de most csak fél...utána szét unom magam meg előtte is unalom van.

Délután 1-2-3-4-5 óráig szinte minden nap unom magam, netezek csak de azt is azért mert mást nem tudok de unom...

Bocsánat ha zavaros de próbáltam minden részletet leírni.

Ajánlanátok hobbikat vagy bármit amit tudnék csinálni mindennap akár és nem unatkozok tőle? Hogy feküdjek le este korán ha mindig várom az éjszakát hogy fent legyek? Nehéz átállni nagyon.

Viszont szeretek álmodni, sokszor vannak olyan álmaim hogy bár felírtam volna őket mert elég jelentőség teljesek voltak és néhány izgalmaz is és hátha ha éjszaka aludnék akkor jobban emlékeznék rájuk vagy nappal írnék naplót is...lehet uncsi ötlet :D..

-24N-



2022. jún. 13. 01:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem dolgozok így rengeteg szabadidőm van, amivel nem tudok mit kezdeni..szeretnék még is aktív lenni minden nap még vasárnap is, vasárnapot egyenesen utálom, valahogy akkor másabb a közérzetem is.
2022. jún. 13. 01:22
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Dolgozni próbáltál-e már?
2022. jún. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2.Dolgoztam de most munkát keresek emiatt is van ez a kis szünet..
2022. jún. 13. 01:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban,én is munkák után nézek a neten ilyenkor...

Ha akarod,kereshetünk egymásnak is.

Én másoknak viccen kívül mindig előbb találtam,mint magamnak.

Konkrétan jogos is,elvégre mások életébe mindig könnyebb megoldást találni.

Nem úgy köllött vóna csinánia,oszt akkó most nem lenne ott.

Nem muszáj,ha nem akarod csak egy ötlet volt.

Ha akarsz beszélni,akkor írj.

Nekem is vannak hasonló dolgaim,helyenként találtam már megoldásokat.

2022. jún. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Tanulj nyelvet. Tanulj főzni. Tanulj varrni. Szortírozd át a cuccaid, ami nem kell, add el a Vaterán, ha nem kel el, tedd ki ingyen elvihetőként, ha úgy se, kuka. Olvass. Mek-en fönn vannak az iskolai kötelezők, azok nem rossz könyvek és 24 évesen már érdekesebbek lesznek. Önfejledztő könyveket is olvashatsz, pszichológiát tanulni sosem árt.


Na, még mindig úgy érzed, sok az időd?

2022. jún. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4.Ha akarod,kereshetünk egymásnak is.

jó lenne, legalább ezzel is elmenne az idő :)


5.Na, még mindig úgy érzed, sok az időd?

Miért ez a stílus? Amúgy igen sok időm van most hiába írtad le sok nem változott vele :D.

Vannak mondjuk táskáim amiket eladnék.

AMúgy 2 nyelv van amit szívesen tanulgatnék még ha nem is mennék oda csak úgy mint hobbi mivel eléggé hozzám nőttek a nyelvek..egyik a japán, másik a spanyol. Tudom ég és föld. Viszont spanyolt nehezebbnek tartom mivel túl gyorsan pörgetik a nyelvet, sok az r hang, sokszor még mondatokat se tudok kivenni míg a japánban már megértek egész mondatokat, letudom fordítani fejemben, sok szót is meghallok. Japánba viszont szeretnék kimenni.

2022. jún. 13. 02:05
 7/9 A kérdező kommentje:
még amikor suliztam is akkor is volt hogy éjszakáztam így de akkor tudtam azért aludni éjszaka és reggel rendesen kelni.
2022. jún. 13. 02:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se tudok aludni, a gáz az egészben, hogy nekem holnap reggel 7től diákmunka.
2022. jún. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok. Nem bántásnak szántam :-) Néha én is úgy érzem, nem tudok mit kezdeni magammal, ha hirtelen több idő szakad a nyakamba. Aztán jönnek az ötletek, mindent akarok csinálni, és hirtelen kevés az idő. Erre akartam utalni.


De a probléma inkább az, hogy nem vagy semmihez motivált, nem? Legalábbis nálam ez szokott mögötte lenni.


(De most próbálok aludni már, valamiért ma éjjel nem megy.)

2022. jún. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!