Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak ilyen általános,még...

Vannak ilyen általános,még normálisnak mondható munkahelyek,ahova könnyű bekerülni?

Figyelt kérdés

És lehetőleg elérhető a legtöbb helyen.

Ilyen-olyan szolgálatok,stb stb.


2022. jún. 13. 01:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%

#12


Elég érdekes, hogy itt vagizol az első osztályos angol tudásoddal, meg dobálózol a diplomákkal, miközben képzetlen szolgamelót keresel. Ha már nem jöttek össze a dolgok, legalább az arcod ne legyen nagy, ez egy jótanács a sikeres szakmai előmeneteled megalapozásához.

2022. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az határozza meg, hogy érzed magad egy munkahelyen, hogy bánnak veled. Számomra az a normális munkahely, ahol normálisan beszélnek velem, tisztelet van, nem destruktív se a főnök, se a kollégák. Szerinted mi a normális? Találtál ilyet? Mire vágysz?
2022. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Miért ne férne bele egy kis trollkodás...

Egyébként meg érdekesek a nagyszavú,és álszent emberek.

Mondd el nekem dzsin,amikor a határon útbaigazítást adsz...

(szolgamunka és nem szolgamunka határa)

Mégis hogyan adod meg az irányt? Igen,ez egész Gyurcsányos lesz.

A. Lépd át a határt,de ne menj túl messzire!

Maximum 50 métert,mert annál tovább úgysincs semmi.

Mivel az alvilág szülötte vagy,felejtsd el inkább!

Minden út Pest fele vezet.

Pesten kívül van munka? Ja biztos gyári munka,meg alapítványi iskola.

Ezt muszáj megemlíteni minden kérdésnél.

Reálisnál kell maradni.

Elvégre diploma kell mindenhez.

Az ajtó kitámasztásához is.

Magyarul a termékek kipakolásához kifinomult mozdulatokra van szükség,és a szögek kiszámolásához matek kell.

Nettó 400? Ebből te hogy élsz meg?

Mindenhol csak munka van,maximum 1 milliót lehet keresni.

Az én órabérem 20 ezer,nincs túl sok gondom.

De szr a cég,ez az én hibám,hogy ezt választottam.

Te talán találsz majd jobbat?

Elvégre választás kérdése,de ennél többre ne is számíts!



B. Képzelegj megállás nélkül, biztos hogy minden sarkon van ilyen,biztos hogy téged keresnek.

Hiába van 2 regisztrált cég,és 300000 munkavállaló az oldalon,kattints minimunkás!

Legyél pozitív! Csak olyan munkahely van,ahol kizárólag a te sggdet akarják nyaldosni.

És te még hálátlankodsz?

Örülj,hogy luk van a valagadon!

Az én öregapám 400 évig dolgozott a bányában,majd 4000 évig technikai tervezőosztályigazgató lett.

Fejlődési lehetőségek vannak.

Pesten kívül is van világ.

Nem kő menni máshová.


C. Fogalmazza meg kérem!


Képzeld,igenis az angol az egyik legkönnyebben megtanulható nyelv sokak számára.

Piszkosul ciki felső a négyzeten fokú vizsgával az,ha nem tudod kifejezni normálisan

amit akarsz,vagy tudod hogy mit szeretnél de nem tudod normálisan leírni a közismertek közismertje szót/szófordulatot/akármit.


Te melyik fajta boomer vagy?

Azért kerestem egy olyan helyet,ami sok helyen megtalálható mint pl egy dohánybolt vagy valami,mert praktikus.

Sok helyen kéznél van.

Nyilván nem fogok a maradék 10000 fajta állásra jelentkezni,amire nincs végzettségem sem 50 év tapasztalatom.

Ha vissza tudnék menni,nagyon tarkón bnám magam amiért nem küldtem el az állásajánlatokat magamnak a jövőből,és nem azoknak megfelelően választottam.

Pesten nyilván minden sarkon van minden.

De a vak boomerek a sok hegesztéstől már azt sem látják meg,ami az orruk előtt van.

Sok ember közelében nincs jó hely,kénytelenek olyan munkát végezni egy darabig ami van.

Ha pedig ezt teszik,miért nem válogatnak.

Ha pedig válogatnak,akkor a kutyába valók.

2022. jún. 13. 13:01
 14/14 A kérdező kommentje:

12.

Köszönöm az érdeklődést!

Nos szerintem amiket leírtál olyan alapok,amiket meg kell becsülni annak ellenére,hogy ennyi minimum jár.

Egyszer igen,felvettek pár ember,egy párat meg is tartottak.

Megtehetik.

Igenis volt olyan munkám ami nem volt rossz,csak nem sokáig.

Én szívesen maradtam volna.

2022. jún. 13. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!