Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember tűnik magabiztosnak...

Sok ember tűnik magabiztosnak aki valójában nem az?

Figyelt kérdés
Eléggé bator vagyok szociális helyzetekben, simán megszolitok idegeneket, elég hangos tudok lenni (akkor is ha érdekel ki mit gondol). Sokan kérdezik h azt a te hogy vagy ennyire magabiztos? Ami annyira vicces mert nagyon minimális az önbizalmam... 22L

2021. jún. 21. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz annak, egyszerű. :) Én is ilyen vagyok és tőlem is szokták kérdezni. Mikor érzem, hogy majd "összesz@rom magam még jó hangosan nevetek is, szemkontaktust létesítek, kihúzom magam. :D
2021. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Erről az insta *icsák jutnak eszembe. Ha megnézitek őket baromi magabiztosnak tűnnek szociális helyzetekben, illetve mellé általában jól is néznek ki, viszont mégis kell a pozitív visszacsatolás naponta nekik, mert mások értékítélete alapján pozicionálják önmagukat a társadalomban, elsősorban ezért rakják ki magukról a cicis, segges képeket gyakorlatilag megállás nélkül (plusz a reklámpénzekért nyilván, de az már később jön), tehát legbelül annyira mégsem lehetnek magabiztosak.
2021. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van.
2021. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te olyan személy lehetsz, hogy ha nehéz is valami, akkor is azt mondod, hogy "Durr bele a közepébe". Talán kihívásnak véled a dolgot, még akkor is, ha tartasz tőle.

De jó ez így:).

2021. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Én is ilyen vagyok. Van, hogy minden erőmet össze kell szednem, hogy belépjek egy helyre és ne remegjen a hangom, mégis általában azt kapom, hogy olyan jó, hogy én ilyen nyugodt, magabiztos és határozott vagyok, illetve a személyiségem megnyerő, bizalmat sugároz.

Én meg közben megfeszülök, hogy elnyomjam a komplexusokat, amik a fejemben játszódnak. :D Mindenesetre nekem mindig sikerélmény ez a visszajelzés és mivel én ilyen vagyok, ezért természetesnek érzem, hogy valószínű igen nagy százalékban mások is ilyenek. :)

2021. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztárnak a színpad a vájú. Ha meg nincs, károg a varjú. És ha ott a néző, jön a "Why you...?"
2021. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hasonlóak az élményeim, amikor ráfeszülök a nyitottságra, azt tapasztalom mennyire begyöpösödöttek az emberek, hogy ragaszkodnak a biztonságos szociális határokon belül mozogni..És ott magabiztoskodnak magukban
2021. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!