Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-30 év közöttiek, több...

20-30 év közöttiek, több szingli férfi vagy nő van a környezetetekben?

Figyelt kérdés
Légyszi a nemeteket is adjátok meg.

2022. jún. 16. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Több a 30 alatti szingli férfi, és nő vagyok
Több a 30 alatti szingli nő, és nő vagyok
Több a 30 alatti szingli férfi, és férfi vagyok
Több a 30 alatti szingli nő, és férfi vagyok
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Nem is ismerek nőket anyámon kívül, úgy könnyű azt mondani, hogy több a szingli férfi 😂


26n

2022. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár már elmúltam 30 de én azt látom, hogy vannak szép számmal szingli férfiak és nők is. Inkább a külső ami érdekes.


Férfi ismerőseim, vagy akár én is, nem nézünk ki jól, nem vagyunk jó társaság, nem vagyunk anyagilag sem a topon.


Viszont nőknél azt látom, hogy nagyon sok baromi vonzó, csinos ismerős van aki nem találja a párját. Nyilván azért mert ők meg felé lövik az elvárásokat, várják a gazdag, egzisztenciával rendelkező alfa hímet, közben meg szépen csúsznak bele a korba.

2022. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
én egy hárem vagyok, szép lányokksal vagyok körülvéve, menj innen el, ne kérdezz ilyet lényeg hogy a medvéd menjen rá egy kolbászra
2022. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!