Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30 éves budapesti természetraj...

Polarbeer kérdése:

30 éves budapesti természetrajongó, szingli doktorandusz pasi keres 25-30 közti csinos lányt. Lányok, ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú, közepesen sportos, 178 cm, kutató hidrobiológus + PhD hallgató vagyok, jelenleg Budapesten lakom (eredetileg Veszprém megye). Nemrég töltöttem a 30-at, de a sok terepi munka meg a környezeti nevelés miatt inkább 26-27-nek nézek ki :)

Imádom az állatokat és a gyerekeket, és a lányok szerint nagyon szexi a hangom. :)


Olyan lányt keresek, aki rajong a természetért, és nem okoz gondot egy sátrazós este a Bakonyban, vagy egy hosszabb bakancsos séta a Pilisben.

Ha szereted az állatokat, és a szereteted nem merül ki pusztán a kutya-macska párosban, akkor biztosan lesz közös témánk ;)


Nekem fontos, hogy pár napos (max 1 hetes) chatelés után találkozzunk személyesen is!


Akinek felkeltettem az érdeklődését, írjon.

Ki tudja... hátha épp itt... hatha épp Te... hátha épp Mi...



2022. jún. 6. 21:48
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nem jól fogalmaztál testrészem, legközelebb azt írd hogy professzionális természetélvező vagy.
2022. jún. 6. 23:45
 2/22 anonim válasza:
szerinted itt fog jelentkezni álmaid nője? :D
2022. jún. 7. 00:46
 3/22 A kérdező kommentje:
Ki tudja, hátha épp itt fog jelentkezni, igen. :)
2022. jún. 7. 10:51
 4/22 anonim válasza:
Ilyen előadás móddal jelentkezhetsz közvetlenül a csaj előtt is éppen aki megtetszik látásra.
2022. jún. 8. 17:10
 5/22 anonim válasza:
Én màr 31 vagyok, de írhatsz, ha gondolod.
2022. jún. 9. 11:31
 6/22 anonim válasza:
Én is PhD hallgató vagyok, pszichológus, 26 leszek, átlagos alkatú magyar lány vagyok (fehér bőr, barna haj, szem) de sajnos pécsi. Sok sikert Bp-n! :)
2022. jún. 9. 17:38
 7/22 A kérdező kommentje:
#5: Írtam privátot, beszélgessünk, hátha! :)
2022. jún. 10. 17:06
 8/22 A kérdező kommentje:

#6: Húú, tényleg pécsi vagy? :) Én kb. 3 éve jöttem el onnét.

Pécsett éltem 2 évet, ott végeztem a Hidrobiológia mesterszakot az egyetemen, és a Jakabhegyi Koliban laktam. Nagyon szerettem, szép város, és annyira jó volt, hogy a kolitól 20 perc futásra kint voltam az Éger-völgyben, ami már maga a Mecsek! :)

De igen jó lehetőséget kaptam itt fent, Pesten a PhD-ra, úgyhogy feljöttem, és nem bántam meg!

Sok sikert mind a párkeresés, mind a PhD tanulmányok terén a pécsi pszichon!

2022. jún. 10. 17:10
 9/22 anonim válasza:
Ó, hogy lehet természetrajongóként kibírni Pesten ^^
2022. jún. 10. 23:23
 10/22 A kérdező kommentje:

#9: Nem tudom, tudtad-e, de Budapesten igen hatalmas kiterjedésű természeti értékek találhatóak, főképp a budai oldalon! Olyannyira, hogy pl. a XII. kerület nagy része konkrétan erdő :D

Tőlem 15 percre pedig van egy mocsár, egy kaszálórét, meg egy kőrisfás domboldal, szóval BP szerencsére nem csak a nyóckerből áll :D

2022. jún. 11. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!