Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Brutálisan buta szülők miatt...

Brutálisan buta szülők miatt nekem esélytelen egy nehéz egyetem? (akármilyen orvosi, jogi, mérnöki)

Figyelt kérdés

Nálunk nem volt szokás tanulni, sosem mondták. Ha segítséget kértem általános iskolai feladatokban, abban sem tudtak segíteni.

Ezekre a "problémákra" most jöttem rá gimis koromra. Lassan érettségizni fogok és nem tudok tanulni, ugyanis sosem csináltam.

Nem tudok alatt azt értem hogy ideges, feszült leszek tanulás közben. Lehet hogy csak én is ennyire buta vagyok mint ők? Vagy más probléma?


2022. jún. 17. 13:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
47%
Bárcsak nekem is ilyen szüleim lettek volna. Legalább nem fogják lebaszni a fejedet egy 4esert. Segítséget kérhetsz az osztalytarsaidtol és a tanaraidtol is amúgy.
2022. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!