Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy parkban, téren, tágasabb...

Egy parkban, téren, tágasabb helyeken irreális elvárás hogy ne jöjjön a közelembe senki? Mondjuk olyan 10 méternél közelebb

Figyelt kérdés
Mert az irritál és kiakadok rajta
2022. jún. 19. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha az úton állsz, akkor nyilván fognak arra menni, és mellesleg akkor útonálló vagy. Egy mező kellős közepe már más tészta.
2022. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvetted az egész helyet pár milliárdért akkor nem az. Ha közterület akkor mindenki oda megy ahova akar. Neked nem kötelező ott lenni ha zavar
2022. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem olyan volt egyszer hogy leultem egy parkba, péksütit eszegettem, az osszes másik pad ures volt

Erre a c.gany kukások meg sirekt mellém huztak a kukát és mellém ültek le a padra.


Nem is egyszeri eset volt ilyen.


Masik szinten leultem egy padra(megint mindenhol ures padok)erre jött egy bedrogozott magában beszelo négerféle nő es az is mellém ült le es elkezdte magát fogdosni elottem. Szinte elmenekultem.


Egy ido mulva rettegtem már parkokban lenni meg leulni.

Nem egy magában beszelo ember, kukások utcai szemétszedok folyamat elfoglalják hang nelkul is "zaklatnak", stb

2022. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
*direkt
2022. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos irreális. Megfigyeltem, ha leülök egy padra, akkor 5 percen belül valaki odajön, épp neki is le kell ülnie a közelemben, vagy hozzám. Ennek van egy tudományos megfogalmazása, hogy mi ez a jelenség.

De ugyanez van a boltban is: maradsz egy ideig a hűtőpultnál, keresel benne valamit, tuti jön 1-3 másik ember is, akinek épp ott kell neki is kevernie...

2022. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, irreális.

Az emberek mindenütt azt a távolságot tartják, amit ŐK megszoktak, és nem azt, amit te szeretnél.

2022. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 Mi a tudományos megfogalmazása?
2022. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Irreális, mert ha még szükségtelen de akkor is bele fognak gyalogolni az aurádba, vagy pontosan melléd ülni. Ha 10 méterről van szó, főleg nehéz tartani, még ha te próbálnád akkor is.

A városon kívüli területeket ajánlom, ég és föld a különbség, és baromi felszabadító érzés amikor több négyzetkilométeren belül tudod hogy te vagy az egyetlen ottlévő ember, és sehol senki.

2022. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8.Az nem olyan biztos hogy csak te vagy ott egyedül, néha a látszat csal. :-D
2022. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem irreális, - ha a saját tulajdonod a kérdéses park.
2022. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!