Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szeretitek a bolondos...

Lányok szeretitek a bolondos embereket?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 13:37
A kérdező szavazást indított:
Igen imádom
Nem rühellem
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hogy mit jelent a bolondos...
2022. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, miért kell lepontozni az elsőt, amikor igaza van...Attól függ, mit jelent neked a bolondos. Volt pl. egy egyetemi tanárom, aki már bőven az 50-es éveiben járt, talán már a 60-at is betöltötte, de belül mintha még mindig fiatal lett volna, nagyon jól szót tudott érteni a diákokkal, meg folyton viccelődött, de nem ezeket a fárasztó, idióta vicceket nyomatta, hanem mindenre volt valami tényleg poénos beszólása, amin mindenki nevetett. Rá pl. azt mondom, bolondos volt és szerettem az óráit.

De pl. volt egy munkatársam, akit mások gyakran illettek a bolondos jelzővel, pedig állandóan csak ilyen agyzsibbasztó fa-illetve szóvicceket mondott, volt kb. 5 "vicce", amit minden nap legalább 8-szor elsütött és ha már 2 percig a közelében kellett lennem, legszívesebben fülön szúrtam volna magam. Na hát az ilyen embereket nem mondom, hogy rühellem, de nem akarok velük egy légtérben lenni.

2022. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
nem, ötéves kor fölött már fárasztóak... szeretem azokat az embereket, akiknek jó a humoruk, tudnak nevetni a világon és önmagukon is, tudnak spontánok lenni, szórakozni, játszani, de amikor valaki napi huszonnégy órában kretén, mert ő olyan "viccesember", azt nem bírom.
2022. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én csak a bolondos embereket szeretem. :D
2022. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ mennyire.

Például volt egy rendőr oktatóm aki nagyon bolondos, szétszórt volt, de az már idegesítő volt. Meg volt egy másik az meg inkább egy vicces, jófej figura. Van különbség.

2022. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!