Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szerelem valóban váratlanul...

A szerelem valóban váratlanul talál az emberre?

Figyelt kérdés
Rád hogy talált?

2022. jún. 23. 03:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem villámcsapásként ért. Ez komoly! Megláttam és végem volt. A pasinak is....
2022. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Itt,a gyakorin!
2022. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az mondjuk tény, hogy sok eset van, amikor igenis tenni kell érte és merni kell lépni. Vagy csak "segíteni" kell a sorsot.


Én például találkoztam egy lánnyal, egyszer beszéltünk, elbúcsúztunk. De említette, hogy melyik rendezvényen lesz legközelebb (túra) így arra elmentem, direkt a vége felé indultam és mentem mint állat, végül egyszer csak össze futottunk mert utolértem. Utána egy ideig tartottuk a kapcsolatot.


Illetve máskor is ismertem meg embereket. Bár inkább barátság szinten, járok túrázni, ilyenkor felajánlom az utazás lehetőségét másoknak akiknek nincs kocsi. Vagy simán leállok dumálni más túrázókkal és ők is velem.

2022. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!