Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Történt már veletek hasonló?...

Történt már veletek hasonló? Szerelem/fellángolás (vagy valami hasonló) váratlanul, mint derült égből a villámcsapás.

Figyelt kérdés

Mai napom során, a szokásos cselekvéseimet végeztem, majd megpillantottam egy lányt. Elöször csak az jutott az eszembe, hogy még sohasem láttam, de semmilyen érdeklődést nem keltett fel bennem, délután azonban eszembe jutott, teljesen előttem volt az arca, pedig nem is nagyon figyeltem meg, most pedig kiverni sem tudom a fejemből, egyfolytában csak rá gondolok, habár még a nevét sem tudom és az is előfordulhat, hogy többé nem látom. Remélem holnap ismét összefutok vele és akkor megismerkedhetönk.

Szóval történt már veletek hasonló, hogy valaki számotokra teljesen közömbös(nek tűnik), majd pedig kiverni sem bírjátok a fejetekből?


2015. ápr. 21. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak almodozo tipus vagy, kitollti az elkovetkezendo napjaid, hogy ra gondolsz, apro tortenesek ... Viszont ha teszel is valamit azert, hogy kozelebb keruljetek egymashoz, akkor hajra! :)
2015. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen..

Volt h láttam egy lányt, és mondtam magamban h "de aranyos az arca" és egy ideig eszemben volt, de ami veled történt, olyan még nem volt..

2015. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem egyáltalán nem vagyok álmodozó típus, sőt...

Lépéseket tennék annak érdekében, hogyélet a megismerjem, ha az élet ad még egy esélyt rá.

2015. ápr. 21. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, történt hasonló.
2015. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már azt hittem, hogy lesz a végén névjegykártya... De nem.
2015. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is volt hasonló. Mikor először láttam az illetőt, akkor még közömbös volt, visszagondolva úgy véltem, hogy nagyon vonzó kisugárzású, majd mikor legközelebb találkoztunk és először néztünk egyenesen egymás szemébe, égzengés, földindulás, földbe gyökerezett a lábam és szerelmes lettem, mint annak a rendje. Egészen addig illúziónak hittem az első látásra szerelem dolgot, úgy képzeltem hogy az inkább valami olyasmi, hogy valaki túlságosan belelovallja magát abba, hogy tetszik neki a másik. De kiderült hogy ez végképp nem fejben dől el, totálisan és váratlanul szíven ütött a dolog. Nagyon érdekes élmény :-)
2015. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nő vagyok, velem is ez történt kb egy hónapja tart.Először jó érzés volt, mert úgy vettem észre, hogy én is tetszem neki, de aztán kiderult hogy van barátnője,így már nem jó :/
2015. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!