Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik mostanában kezdtek el...

Akik mostanában kezdtek el dolgozni, Ti nem érzitek azt hogy kb semmi másra nincs időtök?

Figyelt kérdés
Meg nem vagytok fáradtak?
2022. jún. 24. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Üdv a felnőttek világában! Ha lesz gyereked, meg 80 kiló lakáshiteled, még vissza fogod sírni a jelen állapotot!
2022. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki fáradt.

1es, azért ezek nem törvényszerű dolgok

2022. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Az elején szerintem ez valamennyire normális, de aztán felveszed a munkanapok ütemét, és hozzászoksz az új időbeosztáshoz, meg az idő- és energiával való gazdálkodáshoz is.

(Persze vannak néhányan, akiknek ez nem sikerül, és notórius munkakerülők meg panaszkodók lesznek. Ne tartozz közéjük!)

2022. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Majd belerazodsz. Ha csak 8 orazol meg azt csinalod amit szeretsz jo penzert akkor jobb mint a suliban ulni 😀 ott az egesz delutanod meg ested kb.. ha meg tizenorazol akkor valszeg nem 5 napba. Sportolj vmit meg csinalj programokat. Ha csak melozok meg punnyadok enis faradt vagyok meg lehoz az eletrol
2022. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
A kezdetekben így érzed, ám ahogy múlik az idő, ez az érzés is megváltozik.
2022. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
de. ezért kezdtem el vállalkozni. ez elején a főállás mellett+hétvége.. most már csak napi 2-3 óra.
2022. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mikor először dolgozni kezdtem azóta projektbe kezdtem bele hogy minel előbb anyagilag független legyek. Szexuális energia irányítás, edzés, meditáció, minőségi alvás, pénzbeosztás, vegan étrend stb.

Amikkel kivédem a rabszolgasítást. Mások elfogadják hogy ez van, függők a cukorra, húsra, tvre, nem olvasnak sehol semmiről, nem tanulnak. Lakáshitelt vesznek lakáshitelre. Nekem a durva, hogy így bárki képes élni. Sokáig csak kerdezgettem az ismerősöket hogy te hogy bírod? Hogy tudsz bejárni, és elfogadni h nincs időd semmire, nem alkothatsz, nem lehetsz önmagad, tehetségtelen főnököt kell követni, meg hogy ismétled a napokat és semmi hasznosat nem adsz se magadnak, se a világnak, csak egy álfeladatot csinálsz egy álértékű papírért. Jó sokat fogok írni ezekről a blogomra, meg videókat is csinálok hogy segítsek másoknak is kijutni ebből. Mert könnyen ki lehet, csak a többség még észre se vette hogy mi történik és szereti a kis fogyasztó életet.

2022. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy nincs időm, vagy az álmoság miatt nincs kedvem erőm bármihez is.

A megoldás az lenne, hogy heti 25-30 orában korlátoznák a heti munkaidőt.

2022. jún. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De, én ezért dolgozom "csak" részmunkaidőben. Így is megvagyok a pénzzel, van, aki 8 órában keres ennyit, nekem meg nincsenek hű de nagy igényeim. Többet ér a szabadidőm, nyugalmam. Számomra túl rövid az élet ahhoz, hogy munkával teljen a nagy része.
2022. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!