Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik mostanában kezdtek el...

Akik mostanában kezdtek el dolgozni. Nem érzitek az hogy egy mókuskerék az egész?

Figyelt kérdés

Kevés szabadidőd, fárasztó, felelősség. És hát a fizetésből nem sokra lehet jutni...

40-50 évig ezt kell csinálni:D


Ti nem érzitek ezt?


2022. máj. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De.
2022. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az első pár év egészen jó volt. Sokat tanultam, azt érzem fejlődök, nő a tudásom, haladok előre, egyre összetettebb feladatokat bíznak rám. Aztán valahogy megállt a történet és 1-2 éve én is azt érzem, hogy ez így csak céltalan mókuskerék.
2022. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
A jővöben mindenki ezért lesz önelátó már most lehet az energiátol fügetlen lenni az egyre hatékonyab napelemekel.Már csak élelmiszer kel vagy gép ami elöálitja és mindenki el lesz.
2022. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Önellátónak lenni a legnagyobb mókuskerék. Minden szart magadnak kell megcsinálnod.
2022. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Én kevesebb mint 3 éve dolgozok de jól érzem magam,nem érzem mókuskeréknek eddig.

Mindig van hova fejlődnöm,olyan szakmám van ami elég változatos tehát nem lesz unalmas olyan gyorsan.

Az a legjobb hogy a tanuláshoz képest most már kapok jutalmat azért amit csinálok fizetésként,nem azért csinálom mert majd jobb lesz.Ehhez hozzátartozik hogy a kezdő fizetésemhez képest(140e nettó) a mostani 3-szor nagyobb volt,tehát szerencsés helyzetben vagyok.

2022. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!