Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal Nő mondjuk...

Ha egy fiatal Nő mondjuk prosti volt egy pár évig, annak maradnak maradandó lelki hatásai ? Például 19 évesen kezdte,23 évesen abba hagyta.

Figyelt kérdés
A személyisége,gondolkodása,külseje megváltozik egy életre ?
2022. jún. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez maradandó nyomokat okoz. Egyik volt osztalytarsam is az volt suli után pár évig, ő maga mesélte el nekem. Mondjuk annyira kifelé nem mutatta, hogy megviselné, de belül gondolom rossz volt. Mondta hogy mindent megvehet magának, nem kell fillereskednie, mint pl.gyerekkoraban, mikor sokan voltak tesók és nem jutott semmiből se elég. Azota már felhagyott ezzel a szakmával, van gyereke is.
2022. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. Azért el kell viselni olyan alakokat is, akikhez bottal se nyúlna hozzá. Ha még sticije is van, aki mondjuk néha megveri... :/
2022. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Bizonyos mértékben igen, de egy jó szakember segítségével ezeket az előnyére is tudná hasznosítani.
2022. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy hagy nyomokat egy nőben ilyesmi. Én ismertem prostit, öt gyereke volt, és munkát nem kapott, mert szegénynek a 8 általánosa épphogy megvan, és írni-olvasni sem nagyon tud, így csak ez a munka ment neki.

Azóta úgy tudom, hogy feladta ezt az életet, van élettársa, dolgozott egy ideig gyárban is, de a gyerekeit elvette tőle a gyàmügy.

2022. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!