Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az MLM korszaka lejárt?

Az MLM korszaka lejárt?

Figyelt kérdés
1 éve kezdtem bele a Forever vállalatnál dolgozni, mint értékesítő, de semmi eredménye nincsen. A szponzorom bíztat, hogy folytassam tovább, de nem látom már értelmét. De azért utoljára feltenném a kérdést, az mlm korszaka lejárt igaz?

2022. jún. 26. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem volt korszaka, szerencsére.
2022. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Bosszantó, hogy ennyi ideig bepaliztak
2022. jún. 26. 20:52
 3/71 anonim ***** válasza:
94%
Már 10eve is röhejes volt amiket vetítettek a termékekről...😂
2022. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 Miss Endzsi ***** válasza:
92%
Azoknak érik meg, akik az elején csatlakoztak, mint a vezetőd.
2022. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
88%
Aki 20-30 éve kezdte, azoknak jött be max, de ott sem mindnekinek.
2022. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
82%
Sose volt korszaka, csak mindig voltak gátlástalan szélhámos hiénák és balekok, és nem bántásból de úgy tűnik ebbe a szituban te az utóbbi lettél.
2022. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak azoknak jött be akik az elején kezdték, ismerek olyanokat, akik jól keresnek vele. Viszont kevés ember alkalmas rá, aki az, annak érdemes foglalkozni vele. Ha 1 éve nincs eredmény, nyugodtan hagyd abba, nem is lesz.
2022. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
83%

Emlékszem, hogy 15 éve mikor én gyerek voltam akkor még nagyon ment, csak akkor még fogalmam nem volt róla, hogy ez az. Aztán most pár éve már felnőttként tudatosult bennem, hogy az. Ezzel foglalkoztak az óvónőim, a család hitelügyintézője, anyukàm barátnői, meg mindenki. Mindenki Avon, Forever, és tukmàltak, és az emberek vitték. Azóta viszont ez is átment már online dologba, és az értékesítők úgy adják elő, hogy egy nap alatt milliomos cégigazgató lett magánirodàval, tele oklevéllel, serleggel, közben hol? A valóság ballagási öltöny, bepalizàs és minimális bevétel. Aki 15-20 éve benne volt/van annak elhiszem, hogy volt pénze, vagy esetleg van most is ebből, de már nem nagyon tudsz bepalizni senkit. Aki tud gondolkodni nem vesz semmi ilyesmit, és pláne nem csatlakozik, aki meg nem tud gondolkodni, hülye annak meg nem nagyon van pénze sokszor még enni sem, nem hogy ilyenekre. Oké, van 1-2 jó forever termék, amiket én is szeretek, sőt Avonból kifejezetten sokat rendeltünk a családdal mikor én még gimibe jártam, mert van jó parfümjük, jó volt tusfürdőjük, meg még egy pár hasznosabb cucc. Nem mondom, hogy 100% haszontalansàg, de akkor sem egy megelhetési forma. Ezt látja mindenki, akinek van egy kis esze.

Vajon miért tolja minden MLM-es azt idegen embereknek Facebook-on, hogy "Gyere és csatlakozz a fiatalos csapatomba, mert pont ilyen határozott embert keresek, mint te!"? Mert ennyire nincs már bepalizható ember, azért. Téged is bepaliztak, hazudtak neked, meg még rengeteg embernek rajtad kívül, de legalább te ezt észrevetted, sokan észre sem veszik. Ebből az egészből csak az jön ki jól, aki a piramis tetején van, aki lentebb van az mind csak színészkedik, hogy "profi, gazdag vállalkozó".

Ez van.

2022. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
89%

Igazatok van.

Nekem is van ismerősöm, aki "Avonozik", annak idején én is vettem tőle. De mondanom se kell, nem keres vele sokat.

Engem is rá akartak beszélni ilyesmire, sőt, jópár éve, mikor munkát kerestem, belefutottam többször. Eladói, kereskedelmi állásnak hirdették őket. Egyszer végighallgattam egy ilyen tájékoztatót,, máskor viszont, már az elején kimentem, mert láttam, mire megy ki a játék. Az előadók rendszeres beetető szövege: "Csak ennyivel kezdtem, aztán már ennyi és ennyi lett a bevétel, és mára házam van, autóm van...ti is elérhetitek!" Na, persze!

Meg aztán, nekem nincs akkora ismeretségi köröm ,hogy ajánlgassam ezeket a termékeket. Pláne, akinek már eleve megvan X éve, ami bevált.

Szóval, Kérdező, inkább valami más mellékes bevétel után nézz. Nem olyan egyszerű munka ez, mint amilyennek tűnik.

2022. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
0%

Ez is egy szakma. Ha nem vagy hajlandó megtanulni, nem lesz belőle pénzed 5 év múlva sem. Ha egy év alatt semmit nem értél el, az egyetlen dolgot jelenthet: nem foglalkozol vele, csak beregisztráltál, s nem csinálsz semmit.


Ha bármilyen rosszul csinálod is, egy év alatt KELL lennie eredménynek. Ha nincs, az azt jelenti hogy nem csinálsz semmit...


Napi/heti hány órát foglalkozol az üzlettel?

2022. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!