Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online ghostingoló embereknek...

Online ghostingoló embereknek hogyan lehet hatásosan visszavágni?

Figyelt kérdés

Egyre többször futok ebbe bele, és nem csak ismerkedésnél, hanem szimpla beszélgetés-kezdeményezés, segélykérés vagy bármi egyéb esetén is. Olyan emberekről van szó akiket amúgy élőben is ismerek, tehát nem társkeresőről meg hasonlóról. Sajnos szinte minden esetben lányok az illetők.

Az ilyen embereknek hogyan lehet hatásosan a tudtára adni mennyire bunkó, bántó dolog amit művelnek, netán finoman a közös ismerősökkel is tudatni hogy ilyesmire számíthatnak majd tőlük ők is?



2022. máj. 25. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Miért fáj magyarul írni? :(
2022. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Sehogy, sajnos.


Nyilván nem érdekli az, ha a másik érzéseivel játszik, úgy érzi veszi a másik a lapot, ha meg a másik elnagyarázza, hogy ez bnkó dolog, azt drámának hiszik, az embert labilisnak gondolják, de nem fogják magukat szégyellni.

2022. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Arra esetleg nem gondoltál, hogy ennek valami oka is van? Az írásodban felfedezhető rejtett, de nagyon intenzív agresszióból ítélve meg tudom érteni őket.
2022. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Küldessz egy képet nekik a székletedről.
2022. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ez idáig világos 3, de azért jobb, ha elmondják az illetőnek, hogy ebből az illető is tanulhasson.


Pl ott vannak az energiavámpírok, akik nem is veszik észre, hogy túllépnek egy határt, ők úgy érzik, hogy a beszélgetőpartnerük csak úgy eltűnt és ez micsoda dolog, közben a beszélgetőpartnerüknek nincs kapacitásuk arra, hogy állandóan a másikat pátyolgassák.


Nekem is volt egy nehéz időszakom, én sem vettem észre, hogy átléptem egy határt, annyit érzékeltem, hogy valaki szívesen foglalkozik velem.

Az illető egy idő után írt egy üzenetet amiben rávilágított arra, hogy a kettőnk kapcsolata miben kéne, hogy változzon, hogyan kéne nekem változnom.

Ezért örökké hálás leszek neki.

2022. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Mért akarsz ezzel mindenáron foglalkozni? Nem kívánják veled a továbbiakban tartani a kapcsolatot, és nem óvónénik, hogy ehhez meséljenek. Mit kéne mondaniuk? Hogy bocs, de unalmas, érdektelen vagy számomra, nincs pocsékolnivaló időm? Nem dolguk, hogy megneveljenek téged, mint ahogy neked se, hogy őket. Tudomásul veszed a helyzetet. A közös ismerőseiteknek meg aztán végképp semmi közük a ti kettőtök viszonyához, és ne vegyél mérget rá, hogy velük is ugyanezt csinálják.
2022. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Ebből is van jó és rossz. Ha egy idegen odamegy az utcán valakihez, akkor se fog az ember pirulva és bocsánatot kérve magyarázkodni, hanem elhúz onnan. Nem kell magyarázatot adnia, nem kell esedeznie neked. Nem ismeritek egymást, semmi közötök a másikhoz.


Ha egy ideje ismerkedtek, alakult már valami, találkoztatok és úgy nem képes értelmesen lezárni, akkor igen, az gáz. Sok ilyen van, nem lehet semmit csinálni ellene, csak leszrni az illetőt.

2022. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Elküldöd a pi csàba, és letiltod. Így lehet visszavágni, ő jobban felfogja ezen húzni magát, hogy nem tud már neked semmit visszaírni arra, amit írtál, és nem az övé lesz az utolsó szó.
2022. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Te nem tudsz visszavagni. Ok okoznak serelmet neked, ez ilyen. Ha nem akarod megverni, megolni, barmilyen bosszu terad szall. Engedd el, nyissz, nem kell a kudarc.
2022. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha élőben is ismered őket, akkor mondhatni páholyból nézheted ahogy az élet egyszer majd pofán vágja őket.Mert előbb utóbb mindenkit pofán vág.És akkor az megfelelő elégtétel lehet számodra.
2022. máj. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!