Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egyre több bolt kezdi limiteln...

Egyre több bolt kezdi limitelni az áruit, pl max megvásárolható olaj 5 liter, 4 kg CSmell stb, szerintetek ez jó döntés?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 08:28
A kérdező szavazást indított:
Nem! Én még wc pappírból is 2 évre előre akartam felhalmozni.
Jó döntés! A szegényebb ember nem tud egyszerre megvenni mindent, főleg ha nem is jut neki.
Én a Meki ebeszek. Bruhh
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó.
2022. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hadd ne nézzek most utána, de mintha lenne nekik büntetés akkor is, ha nem áll a rendelkezésre megfelelő mennyiség. Szóval kényszerből teszik, nem jófejségből.
2022. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Jó döntés, hosszabb távon jót tesz a népegészségügynek is.
2022. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is voltak korlatozasok a kedvezményes áruk megvasarlasanal, semmi új nincs ebben.


Off

Wc papír mániám van, a férjem szerint mar-mar beteges, nagy eséllyel minimum egy évre elegendő mennyiség van itthon mindig.....

2022. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog, hogy korlátozzák a darabszámot. Ezek miatt a pánikvásárlások miatt egy rakás kaja kerül a kukába. Csak nézz meg egy hipermarketet húsvét vagy karácsony előtt. Az emberek megvesznek mindent is mert 2 napig nem lesz nyitva, aztán a 3. napon megint tömve van mert juuuu kell a friss kenyér, szalámi.. stb. Ami meg otthon van, landol a kukában sok helyen.
2022. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Jó döntés, nem a "szegények" miatt, hanem mert semmi értelme, hogy egyesek összevásárolnának mindent, ami utána rájuk romlik, másnak meg nem lesz az elözöek hülyesége miatt.
2022. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,nmiert akarnak sokan 2 évre bevásárolni

A pénzt irigylem rá

De majd akkor később lepodhetnek meg a meg magasabb árakon akkor majd megint jön a felhalmozás,mert később még többé kerül?

2022. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy jó. Szörnyű volt a covid idején, hogy venni akartam valamit és üres volt a polc. Én egyedül lisztből és cukorból szoktam venni 5 vagy 10 kilót egyszerre, valahogy ezeket annyira nem tartom számon, hogy mennyi van még itthon vagy mikor fogy el. Minden mást akkor veszek, ha elfogyott, feleslegesnek tartom a betárazást.
2022. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesnek tartom hörcsög viselkedést .

Olajat 2 éve nem használok.

Liszt ugyan van most 5 kg de kb fél -1 évig elég cukor szintén olyan hogy 5 kg van itthon de hónapokig elég.

2022. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem egyedul élőknek fontos a liszt és cukor, meg az ár, hanem családok. Főleg, ha nem ennyit esznek hárman, mint 9.
2022. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!