Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet azt hitte, hogy azért...

Lehet azt hitte, hogy azért nem nézek a szemébe, mert ellenszenves?

Figyelt kérdés

Ha itt vagy és olvasod a kérdésem, akkor csak azt akarom mondani, hogy nem azért kerültem a szemkontaktust veled, mert nem érdekeltél, hanem azért mert nagyon is bejöttél és zavarba hoztál. Azért remélem a találkozásunk elején még láttad, hogy volt annyi bátorságom, hogy viszonozzam a mosolyod. Lehet sose lett volna esélyem nálad (úgy), de tudnod kell, hogy nagyon bánom, hogy elszalasztottalak!

—————————————————————————————————————

Ugyanitt, leírjátok nektek milyen elszalasztott plátói kiszemeltjeitek vannak? Hol láttátok stb., az érzéseitek..



2022. jún. 29. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én buszmegállónál, de sajna eddig csak 2-3x találkoztam vele.

Igen, van akinek ez nem jel, igy lépni sem fog feléd.

Nő vagy?

2022. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2-3 ahhoz képest elég jó arány szerintem. Ami engem illet valószínűleg először és utoljára láttam, amilyen szerencsém van.

Igen.

2022. jún. 30. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2# igen, de az csak egy pillanat volt az egesz, en meg annyira nem voltam biztos benne, igy sajna nem viszonoztam.

Legkozelebb nem igy lesz.

2022. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb én is okosabb lennék már. Sok sikert!
2022. jún. 30. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Miért nek láthatod már többet?
2022. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5# gondolom teljesen random az utcan szemeztek
2022. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt ő, hol láttátok egymást és mikor?


Így egy kicsit több az esélyed arra, hogy mégis egymásra találtok, bár biztos ami tuti, addig ne állj vívóállásban.

2022. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam megkeresni több helyen is, sajnos sikertelenül, végső megoldásként írtam ide. Tudom, hogy megtalálni már nem fogom, de ha ő (elég kevés az esély) vagy bárki más elolvassa, akkor hátha magyarázatot ad arra, ha valaki így viselkedik vele.
2022. jún. 30. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!