Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szolnál hozzá, ha valaki...

Mit szolnál hozzá, ha valaki egy másik országból rád írna, hogy?

Figyelt kérdés

A közeledben lesz x idő múlva (nem most) egy olyan koncert, amire ő szeretne elmenni, de nem ismeri ki magát az országodban. Úgy látja hasonló stílust képviseltek, ha szállást adnál és elkísérnéd, ő is eljöhet akár több napra ingyen szállás, étkezés biztosított. De x összegben megegyezhettek, ahogy szeretnéd. Viszont minden más abszolút kizárt.


Szerinted működhet?



2022. júl. 5. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Nem működhet, az emberek bizalmatlanok, hülyének fogja nézni a levélírót.
El fog rajta gondolkodni, és legalább addig eljutnak, hogy megnézzék, működne-e.
Teljesen működhet, nem lesz gond, bátran rá lehet írni!
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ez az ismeretségi viszonytól függ. Egy idegen, teljesen ismeretlen ember ne kérjen ilyet senkitől! Más kérdés, ha ismerjük a másik felet, vagyunk vele olyan nexusban, hogy megbízhatunk benne.
2022. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az egésznek valami csalás szaga lenne csak, mert elég messze van ez a valóságtól pláne a mai világban hogy csak úgy ráírok valaki hogy hé ott lesz egy koncert a közeledben nem baj ha ott lennék nálad?


Erre vannak a hotelek miegymás, illetve hogy neten azt megtalálod hogy melyik sarkon kapsz fagyit és melyiken lángost.

2022. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismeri az illetőt, csak régóta követi az egyik platformon.
2022. júl. 5. 23:47
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, mindenkinek ment a zöld kéz!


Írjatok minél többen, kíváncsi vagyok minden véleményre.


A koncert este lenne, egyedül nőként nem túl szerencsés este bolyongani egy hotelhoz. Vagy ha rosszul lenne, vagy bármi történik... Nem, sajnos nem opció hogy ketten menjenek innen ki, mert nincs olyan ismerőse aki ez érdekelné, akkor már egyszerűbb egy helyi személy. Csak kérdés, hogy ilyen mennyire tud működni. Minden téren, úgy hogy még jól is érzik magukat a felek...

Volt már esetleg innen valaki hasonlóan elvetemült?


De valóban teljesen egyet értek a kommnetekkel.

2022. júl. 5. 23:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lehet benne lennék de nekem nem kell félnem, hogy megdugjanak vagy csak ramnyomuljanak.

Ha lányról van szó és nem akar semmit akkor nem ajánlatos

2022. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
miért E/3-ban írsz?
2022. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy lány akarna hozzám jönni akkor elgondolkodnék rajta. Nins hátsószándékom, de szívesen segítenék úgy. Egy idegen külföldi férfinak viszont tuti, hogy nem. Bizalmatlan vagyok mindkét nembe, csak az egyiknek engedékenyebb vagyok.
2022. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Magasról és vastagon!...
2022. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
00:03, Mert így könnyebb tárgyilagosnak maradni, és a kérdésre választ adni.
2022. júl. 6. 16:23
 10/13 A kérdező kommentje:
A 09:53-asnak is köszönöm a hozzászólását!
2022. júl. 6. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!