Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted tényleg embert...

Szerinted tényleg embert akarnak enni?

Figyelt kérdés
Bizonyos berkeken belül hallottam egy beszélgetést, miszerint ha nagyon nagy gáz lesz a világba, legrosszabb esetben nem lesz pénz élelmiszerre, vagy nem lesz élelmiszer, akkor ezen emberek akik a beszélgetést folytatták azt mondták ennének embert! Annó Leningrádban is ették egymást az emberek a háború alatt! Azt is pedzegették vajon a gazdagoknak finom a húsuk? Hiszen mindig minőségi kaját esznek stb stb. Az egyik kijelentete, hogy a főnökét enné meg és kifejezetten haragszik a gazdag emberekre, mert a szegények és a gazdagok közti különbség most még nagyobbra nyílott! 10 év alatt 1125 ről a gazdag emberek száma 2754-re nőtt! A szegények száma sokszorta nagyobb iramban nőtt. Azért haragszik mert a gazdagoknak meg sem fordul a fejükben, hogy most adjanak egy kis pénzt a szegényebbeknek, hiszen általunk gazdagodtak meg. Ugye ha a bírkát nyírni akarod etetni is kell. Így ez a gyerek a főnökét enné meg elsőként! Elég elvetemült, én kinézem belőlle! De nem csak az a srác mondta, hogy enne embert! Többet is mondták! Mit gondoltok erről?

2022. júl. 7. 20:55
 1/8 anonim válasza:
37%
Te is eszed már régóta! Mit gondolsz mi az a sok e-betűs összetevő???
2022. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
A kannibálok szerint az emberhús a legfinomabb. (Azt hiszem, van ilyen ízű hamburger is.)
2022. júl. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy a gazdagok minőségi kajákat esznek az nem olyan biztos :) Esetleg ebben annyi igaz, hogy a drágább cuccokat is megtudják venni és enni. De kétlem hogy mindegyik elkerüli a cukros ételeket,meg a gyorsan felszívódó szénhidrátokat,és tudatosan étkezik hogy minden makró és mikró tápanyagból megfelelő mennyiséget vigyem be.

Attól még hogy egy étel drága nem biztos hogy jó.Ugyanúgy vannak a gazdag emberek között is kórosan elhízottak.

2022. júl. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vans$ ***** válasza:
51%
A kényszer nagy úr föleg az ösztön :D
2022. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Pont Ukrajnában, a holodomor idejében rengetegen váltak kanibálokká. Gondoljunk bele. Mintegy 7 millió embert halt meg ekkor.


A világ neg éppen egy ilyen humanitárius katasztrófa elé néz.


Egyre nagyobb infláció, szárazság, az ukrajnai háború... mind mind egy ilyen n kataszrófával fenyeget.

2022. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te vagy akiről beszélsz. Engem ne egyél meg az a lényeg. Én meg majd nem téged eszlek meg. Jó? Vicc vagy nem vicc, ahol a túlélési ösztön erős, az bizony meg fogja enni az embert is. Nem tudok mit mondani. Egy csirkét se vágnék le, de van 2 gyerekem. Nem nézném végig ahogy éhen halnak és lesz.rnám, hogy gazdag vagy szegény akit elkapok. Időset választanék első sorban. Bocsánat, de úgy talán kevésbé fáj mindenkinek.

Remélem nem lesz ilyen világ. Fáj a szívem.

2022. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Idős tán rágós, de majd meglátjuk! Reméljük nem !
2022. júl. 28. 08:43
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd többet rágjuk teeee 😂 gyereket-nőt-fiatal férfit nem eszünk. Egyikhez nincs szívem, másikhoz nincs erőm
2022. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!