Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Reszegen egy iskola ele hanytam?

Reszegen egy iskola ele hanytam?

Figyelt kérdés
Szombat ejszaka eleg sokat ittam haverral, es hat eszemet se tudva oda hanytam egy iskola ele a lepcsore. Vasarnap delutan mentem boltba, es lattam hogy ott a hanyasom a lepcson meg mindig. Ebbol lesz valami bajom/ugyem? Vagy ne aggodjak nem lesz semmi? Tudom, hogy eleg hulye vagyok, tudom hogy butasag volt ennyit inni, tanultam belole.
2022. júl. 11. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

:D megesik.


Amúgy ha kamera van, és valaki veszi a fáradtságot , hogy utána nézzen ( kevés esély van rá ) , Max akkor. Maximum a takarító fog egyet anyázni , hogy most mi ez . Most egy random ember rosszul is lehet, nem feltétlen gondolja mindenki azt, hogy részegség miatt van ( na jó azért sokszor ).

De szerintem nem kell aggodnod.


Ha meg elő is vesznek, hat :) Erre nincs mit mondani, de nem bun, ki kellett adnod épp akkor, ezt nem

Lehet kontrollálni :))

2022. júl. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Annak idején egyik haverom konkrétan "odacsokizott" egy iskola bejárata elé. Hogy stílusosabb legyen felmászott az ajtó előtti előtetőre.

Nem lett belőle semmi.

2022. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Majd elmossa az eső, jobb híján, de illik eltakarítani.
2022. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

bírom, h azon aggódsz h elkapnak-e. nem érdekel a takarító, akinek plusz munkát csinálsz? Meg a gyerekek és a tanárok, ha esetleg hétfőn reggel ezt kell kerülgetniük?

Vasárnap letakaríthattad volna akár saját kezűleg is.

2022. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem lesz semmi bajod belőle nyugi. Leírom Neked egy sztorimat, hátha felvidulsz és mrgnyugszol kicsit. :) (még jó hogy anoním az oldal😀)


Amikor bkv-val mentem dolgozni, kb fél 6-kor(reggel) minden nap áthaladtam egy piactéren, aminek a szélén buszmegálló van, két busz is megállt ott. Kb. 10-en le-és felszálltak minden nap, akkor jött valamelyik busz mikor én áthaladtam. És hetekig minden áldott reggel akkor tört rám a hányinger, és sajnos nem is tudtam hova rakni, csak abba az egy kukába... Nem részeg voltam, hanem ikrekkel terhes. Szerinted hány megvető pillantást kaptam én hetekig?😃 Bajom meg főképp nem lett belőle. (Nem, nem tudtam elcsúsztatni az indulást sem + sem -) Akkor jött rám és kész. A jó oldalát néztem. Örültem hogy nem a buszon vagy a metrón.😎

2022. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hetekig nem jutott eszedbe zacskóval készülni?
2022. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 6-os, örülök hogy megfogtad a lényeget, de képzeld, nem, legtöbbször nem sikerült a zacskó. Jelents fel.🙃
2022. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!