Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt mondja hogy szeret. De...

Azt mondja hogy szeret. De akkor miért viselkedik úgy, mint aki lenéz?

Figyelt kérdés

Szinte nem is mond rám jókat, csak rosszakat. Pedig régen szinte semmi rosszat ne mondott rám. Pl. öltözök, azt mondja csipkedjem magam, ne kelljen rám várni, vagy hogy milyen hosszú időbe telt, míg elkészítettem a kajáját. Megígér valamit pl. pettingelünk, de azt mondja majd legközelebb, de előtte ő meg felbiztat vele.

Azt mondja un velem lenni, mert velem egész nap a szobában kell ülni, de ha mondok menjünk valahova, akkor ahhoz sincs kedve, meg hogy azzal idegesítem, ha mondom menjünk valahova. Neki semmi sem tetszik amit én szeretek pl. filmből is csak az a jó, amire ő mondja, hogy jó.

De nem akar velem szakítani, de ő sokszor azt sem tudja mit akarok, mert hogy én még nem akarok gyereket, pedig ő örülne neki, nem is bánná egyáltalán ha becsúszna. Röhög azon, hogy beszól nekem, hogy ha felveszek egy régebbi ruhát, hogy én ódivatúan öltözködöm. Ezután megkérdezi, hogy mit érzek akkor, ha ő beszól nekem, mert hogy egyszer én is mondtam, hogy olyan nadrágot vett fel, ami derékban nagy rá.

Valamikor viccből mondja, ha valami témában ellenkezek vele, hogy kapni fogok tőle egy pofont. Ekkor kérdezem tőle, hogy ezt meg is tenné, azt mondja, hogy bolond vagyok, ő szeret engem, és sosem bántana. Mindezek ellenére mégis mindig azt mondja, hogy szeret, és sosem szakítana.


2022. júl. 11. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Borzasztóan hangzik, menekülj. El ne hidd, hogy szeret, csak megszokásból/kényelemből van veled. Ne pazarold rá az idődet, hagyd el.
2022. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem szeret.

Neki egyelőre, amíg nem talál jobbat ez is megfelel.

A férfiak ilyen esetben csak akkor lépnek, ha már biztosan van hová.

Addig ágyasnak, háztartásvezetőnek még jó vagy.

Van valakije, vagy már alakul. Ez 100%.


Tanuld meg, hogy ha nem veled, akkor azért, mert mással.


Én már kiléptem volna ebből, nem vártam volna meg, míg ő hagy el.


Az idő múlik.


Állj a talpadra, szedd össze magad, es szakíts.

Ebből a dagonyából már nem lesz egymást szerető, becsülő, tartalmas, egyenrangú kapcsolat.

2022. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem élünk még együtt, de tudom, hogy nincs senkije. Ideadja a telefonját is, hogy belenézhetek, nincs lekódolva, semmi.
2022. júl. 11. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Hányszor kérdezed meg?
2022. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!