Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek, ha a legjobb...

Szerintetek, ha a legjobb barátnőmnek mondja magát, akkor miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Akit a legjobb barátnőmnek tartok azt kell tudni róla, hogy szinte minden nap találkozunk egy fősulira járunk, ha megy vásárolni engem hív, pedig tudom, hogy más barátnője is mehetne vele, bulizunk együtt, társasággal, ha találkozunk valakivel, úgy mutat be, mint a legjobb barátnőjét. Együtt tanulunk mindig, ő segít a tanulásban nekem, mert őt jobban érdekli a suli, engem nem annyira. Még kulcsot is adott a lakásához, mert sokat vagyok nála (csak a szerelmének van rajtam kívül kulcsa) és hogy nekem is legyen, egyik más barátnője sem volt annyit nála, mint én, mindig azt mondja én vagyok a legjobb barátnője és nagyon szeret. Ellenben most kiderült, hogy a hátam mögött a másik barátnőjével nagyon csúnya dolgokat mondtak rám, kinevettek, kigúnyoltak ok nélkül, csak mert viccesnek tartották, én mikor ezt megtudtam csúnyán beszéltem a barátnőjéről, akivel ugye engem beszélt ki és azt mondta ne merjek soha többet a barátairól csúnyát mondani, ellenben ha az ő barátai mondanak rólam, akkor az vicces neki és soha nem szól érte nekik, hogy ne mondjanak rám rosszat. Akkor ez most mi szerintetek?

2015. nov. 7. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon erdekes amit leirtal, egyaltalan csoda hogy tudtak ezek a 14 eves lanyok fosulira bejutni.
2015. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22 évesek
2015. nov. 7. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ide illik a mondás: "tarts közel magadhoz a barátaidat, és mégközelebb az ellenségeidet"

Az ilyenek inkább az utóbbinak tűnnek nekem...

2015. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pontosan mit értesz az alatt, hogy kiderült? Saját füleddel hallottad vagy ő vallotta be? Különben közel sem biztos, hogy ez egyáltalán megtörtént-e. Egyébként meg, egy legjobb barátnő nem beszél ki, ez azért elég egyértelmű, úgyhogy ha valóban így történt, ideje visszaadni azt a lakás kulcsot...
2015. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor tart téged legjobb barátnőjének, amikor kellesz neki. De ha ott van más, akkor kibeszél, de ezt nem vallaná be neked.. Nos,kedves kérdező, ő NEM LEGJOBB BARÁTNŐ. Amikor mondtad neki, hogy ez téged bánt, akkor inkább védte azokat a barátokat, akikkel kibeszélhet. Szerintem keresd egy ideig más társaságát,(vagy mások) és ha nem hagyja abba a se veled, se nélküled dolgot, akkor hagyd ezt a barátságot. (ha már annak nevezhetjük)
2015. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!