Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha azt mondja egy barátod...

Ha azt mondja egy barátod hogy minden rendben de mégse úgy viselkedik olyankor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Érzéketlen voltam és megbántottam amit ő úgy reagált le hogy a fejemre olvasott egy nekem fájó/kínos igazságot. Probléma csak annyi volt hogy ezt már annyiszor és annyi embertől megkaptam hogy nem igazán sérültem be tőle. Utána írta is hogy örül neki hogy megmondta nekem az igazságot de nem bántásnak szánta. Azóta meg nem igazán keres ha én keresem válaszolgat de kb. annyi. Többször meg is kérdeztem hogy haragszik rám amire mindig nemleges válasz jött és azt mondta ha én nem haragszok rá akkor ő se rám. De nem igazán tudom mit tehetnék mert hiányzik a régi kapcsolatunk és hiába mondja hogy nem vagyunk fasírtban de nekem mégis az az érzésem hogy abban vagyunk. (Az összezörrenés óta négy nap telt el.)

2020. aug. 21. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztettél egy normális emberkét-amint elnézem.
2020. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl mélyre ment neki a döfés. Vagy több idő kell neki, vagy soha nem fog igazán begyógyulni.
2020. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszik, de kiábrándult belőled a viselkedésed miatt, így nem keresi a társaságod, már nem érzi jól magát veled. Ha már idáig eljutott, akkor kétlem, hogy ez változna. Nekem 10 év barátság után telt be hasonlóan a hócipőm egy barátnőm viselkedésével, most már akár meg is változhat, már soha nem akarok vele szoros barátságot.
2020. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki időt, nagyon megbánthattad. Tarts pár lépés távolságot, de reméljük idővel rendbe jön majd a kapcsolatotok.
2020. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt/ van hasonló történetem, de nálunk inkább az volt, hogy hazugságokkal traktálta a szüleit, akik emiatt nagyon furán kezdtek velem viselkedni. Az ő hülyeségét-hibáját rám akarta traktálni.. végül megbeszéltük a dolgokat nyár elején, de sajnos nem tudok máshogy fogalmazni, (hármas szavával élve) kiábrándultam belőle. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, neki a negativitása és rosszindulata, de amikor a saját bőrömön tapasztaltam ezeket.. hát felnyílt a szemem. Jóban vagyunk, de messze nem olyant, mint rég..
2020. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi a jobb ha erőltetem hogy valljon színt hogy kiábrándult belőlem vagy ha próbálok semleges témákat felhozni hátha újra kedve támad hozzám? Vagy ahogy a négyes mondta inkább kerüljem és adjak neki időt? (Ebben elég rossz vagyok. )
2020. aug. 21. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd a beismerést.
2020. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, vágj a földhöz egy tányért. Megvan? Most kérj bocsánatot tőle. Nem fog haragudni, de attól még ripityom darabban marad, ami egykor egybe volt. A megbocsátás könnyű. A felejtés nem annyira.
2020. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azóta mi a fejlemény?:)
2022. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!