Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más országokban is ennyi...

Más országokban is ennyi agresszív állat van? Akik mindenért ütnének legszívesebben. Meg beszólogatnak mindenért

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

A magyarok nagyon primitívek sajnos.

A többség

2022. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Az állatokat ne hasonlítsd össze az emberekkel.Az állatok nem bántanak ok nélkül,de még okkal se sokszor.
2022. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
2-es, dehogynem. Az állatok általában agresszívebbek, mint az ember. Még a majmok is lényegesen agresszívebbek.
2022. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Interneten mindenki bátor, teljesen független attól, hogy magyar vagy sem. A való életben igen ritkán lesz valaki csak úgy agresszív vagy szól be egy vadidegennek.
2022. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
4 én már láttam olyat, h ketten koccantak és a kigyúrt pasas nekiment a másiknak. A uszmegállóból láttam gyerekként, akkor nem tudtam megítélni, ki szabálytalankodott. (tippre amúgy a kopi.)
2022. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Menj fel Youtube-ra és olvass kommenteket, nézz meg egy francia vagy amerikai tüntetést.

Egyébként a macskák, delfinek, borzok, oroszlánok, hangyák, elefántok, leopárdok, hiénák és még ki tudja hány állat egyenesen élvezi a sportból ölést.

A palackorrú delfinről pontosan tudják, hogy csoportosan támadnak más delfinfajokat, pusztán a kínzás öröméért. Nem harapják őket, hanem halálra "ütlegelik". Semmi okuk rá, nincsenek egy súlycsoportban és nem zsákmányállatok. Csak a kínzás öröméért teszik.

2022. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

5!


Tehát volt ok, nem csak úgy hopp, neki esett a másiknak.

2022. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Beérett a gyűlöletkampány. Erre szavaztatok. 🥰
2022. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Például a német vagy az angol focidrukkerek is az agresszív viselkedésük miatt hírhedtek. A szláv népeknél a nő és a gyerekverés elfogadott népi sport. Ez a réteg mindenhol ott van.
2022. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen magyar szokás. De hát nézd meg a vezírt: úgy uszít mindenkit erre a szokásra, mint a huzat. Így nincs mit csodálkozni.
2022. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!