Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi mindent meg lehet...

Ennyi mindent meg lehet csinálni jó időbeosztással?

Figyelt kérdés
11 egyetemi órát teljesíteni, 15 oldalas portfóliót írni egy cégről, szakdogat írni, 15 órát dolgozni egyetem mellett, spanyolul elkezdeni tanulni, az angol tudásom felfejleszteni és még szocializalodni is szeretnék.

2022. júl. 13. 14:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Plusz még mesterszak felvetelire készülni
2022. júl. 13. 14:40
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Heti 15 órában értelmes munkát nagyon nem lehet végezni, de biztos belefér a többi. Szocializálódni a félév elején kell, nem a végén, szóval az is.
2022. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is most kezdtem a spanyolt, magántanárnál 😌
2022. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kólauborkával ***** válasza:

Én az egyetemet nappali munka mellett végeztem többnyire, voltam tanár segéd is és én nem nyelvet tanultam, de buliztam és kockultam jó sokat.

Igaz aludni nem aludtam sokat.

Szóval itt a kérdés igazából az, hogy mennyit kell aludnod?

Amennyiben bírod te is a 4-6 óra alvásokat, akkor nem lesz gond, ha nem akkor fontossági sorendet kell felállítanod. Max a nyelv marad késöbbre.

2022. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Diákmunka de szakomhoz kapcsolodik
2022. júl. 13. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Hááát, nem irigyellek:)
2022. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt?
2022. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mindez holnapra kell akkor szarban vagy :DDDD
2022. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A képességeidtől is függ, de egyébként szerintem el lehet. Két szakra jártam, az egyiken szakdogát írtam, a másikon a legnehezebb félévemet teljesítettem, mellette diákkémt dolgoztam és még ott volt a rendszeres sport is mellé. Nem mondom, hogy nem voltam fáradt, de sikerült mindent tartani.
2022. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem megy. Bár nem egészen így. Portfóliót nem kell írnom, de cserébe gyakvez is vagyok. Illetve nem kezdtem nyelvet tanulni, de sportolok, zenélek, szakkolis vagyok. A heti 15 óra munka egyetem mellett (33-39 kredit) és szakdoga mellett is megy. A szocializálódás is. Az angolt a munkám közben használom valamennyire (olvasok írok)


Ezek között sok olyan van, ami átfedéses. Pl a mumkámmal egyben egyetemre is tanulok, vagy sportolok a barátaimmal vagy ilyesmi.


Nagyon fárasztó, de hajrá.

2022. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!