Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért posztolja valaki folyama...

Miért posztolja valaki folyamatosan ki, hogy hol eszik épp?

Figyelt kérdés
Közeli ismerős és kezd unalmas lenni, de nem akarom kikövetni, hátha csak átmeneti, szerintem most nyaralhat. Minden felvágás nélkül, hisz ez egy anonim oldal, miért is akarnék, akkor én is a közösségi médián osztanám meg: Nyaralás alatt mindennap éttermezünk, és sokszor a hétköznapokon is, mégse kötöm senki orrára, sokszor még barátoknak se mondom el, véletlenül se legyenek irigyek. Csak érteni szeretném a pszichológiáját ennek. Másik kérdés: Akik ezt csinálják azt hiszik, hogy akiknek nincsenek ilyen bejegyzéseik azok nem esznek, esetleg otthon sirdogálva csinálják a tojás levest, krumplis tésztát?
2022. júl. 14. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha zavar, szűrd! Én az ismerőseim 80%-át szűrőm
2022. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Mondom nem akarom szűrni, hátha csak átmeneti hülyeség nála.
2022. júl. 14. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ha nem posztolod ki, akkor semmid sincsen. Bizonyíték kell mindenre. XD
2022. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyes korokbe ez a meno 🤷
2022. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért amiért az influenszerek kiposztolják még azt is ha szarni mennek.

Az okot nem tudom, de az indíttatás ugyanaz.

2022. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem zavar az ilyen. Sokszor még ötletet is ad, hogy hová menjek enni, nyaralni, stb.
2022. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Csak simán beállítod hogy nem akarod látni a posztjait. Mi ebben a nehéz?
2022. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!