Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha egyre jobban...

Mit tehetek, ha egyre jobban szorongok az elszegényedéstől?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb a helyzet és eddig se éltem magas színvonalon és most nagyon félek, hogy nyomorgás és éhezés lesz a vége.

2022. júl. 15. 10:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%

Mondjuk ne a semmittevésért várd a csodát.

Leginkább minden ember a saját sorsáért felelős.

2022. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
szorongás helyett próbálj meg azon godnolkodni, hogyan növelhetnéd a bevételeidet...
2022. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1 Undorító vagy!


#2 és mégis mit tudnék tenni? Olyan könnyű közhelyeket dobálni, de ha tenni is olyan könnyű lenne, vagy tudnám mit tegyek, nem gondolod, hogy megtettem volna már? Jelenleg középiskolás diák vagyok, a szüleim pedig azon túl, hogy a rendszert szidják és kiabálnak egész nap, szarnak mindenre. Nem akarják azt sem, hogy egyetemre menjek, szerintük a diplomás emberek sznobok. Úgy érzem nem sok esélyem van.

2022. júl. 15. 10:31
 4/26 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, törölték az egyes választ, az előző kommentet ez alapján írtam.


Új #2 szerinted hogy tudnám ilyen körülmények között növelni a bevételem? Vagy mit tudnék tenni?

2022. júl. 15. 10:33
 5/26 anonim ***** válasza:
19%

középsulis vagy, akkor meg mit görcsölsz??? Majd a szüleid meg fogják oldani. De te is tudsz egyetem mellett dolgozni. Sokezren csinálják így...


Diákmunka, vagy esetleg esti/levelező egyetem.

2022. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Fideszre kell szavazni mert csak ők védik meg a kisvállalkozókat, rezsicsökkentést és az ellenzék eltörölné.
2022. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

kezdj el vérplazmát adni


azzal évi +600ezer forint bevételed is lehet

2022. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%

Diákmunka és okj, vagy levelező egyetem és mellette munka.


A rendszeres vérplazma adásra rámegy az egészséged később, csak alkalmanként éri meg, amikor valamire nagyon kell a pénz.


Keress egy párt, ketten könnyebb.

2022. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#5 Azért görcsölök, mert nem fogják megoldani. Úgy érzem ők is kilátástalanok, egyre több utalást tesznek arra is, hogy terhet jelentünk nekik a testvéremmel.


Egyetem mellett dolgozni, gondoltam már rá, de nem tudom hogyan kivitelezhetném. Orvosira szeretnék menni, ha jól tudom ott nincs levelező. Ha az egyetemet választom a szüleimtől teljesen függetlenné kell válnom. Bevallom ennek a gondolata is megrémít, egyaltalán nem értek az élethez, nem értem készen magam erre. De tegyük fel meglépem. Mivel nincs levelezői és jelenleg gimnáziumba járok, szerinted milyen munkát tudnék kapni, amiből el tudom magam tartani egyedül? Hol keresgéljek?


#6 muszáj minden kérdés alatt a fideszes háborgást locsogni? Képzeld nem én szavaztam rájuk, más szavazatáért meg nem én felelek, szóval ha nem tudsz segíteni, kérlek fogd be.


#7 jó ötlet lenne, de pech, mert vért sem adhatok a lyme kór miatt. :(

2022. júl. 15. 11:00
 10/26 A kérdező kommentje:

#8 nem szűnt meg az OKJ? Mennyi idő lenne szakmát tanulni? Azzal nem lenne baja a szüleimnek, de ha eltart 5 évig és utána még 10 az orvosi, akkor nagyon későn kezdtem csak el a praktizálást. Ott leszek majdnem 40 évesen és sehol nem fogok tartani.


De visszakanyordva az eredeti kérdésre, mi lesz, ha fél éven belül teljesen elszegényedünk? Én nem tudok nyomorban élni, 2 évet sem.

2022. júl. 15. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!