Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember szerintetek...

Van olyan ember szerintetek akit csak a mérete miatt kihasználnak?

Figyelt kérdés
Tehát egy nő csak azért van egy nagy mérettel rendelkező férfival kapcsolatban mert nagy a mérete?
2022. júl. 16. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez önmagában nem kihasználás.
2022. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, annyi minden van a világban. Biztosan előfordult már ilyen is. De nem hiszem, hogy túl gyakori lenne. Egy nagyobb méret azért édeskevés egy hosszútávú kapcsolathoz, még akkor is, ha valaki kifejezetten azt szereti.

És ha a pasinak is jó így, akkor egyáltalán kihasználásnak számít?

2022. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez valahol mindkét félne is jó...
2022. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a nagy méret csak hátrány és fájdalmas.


Kevés nő az, akinek akkora a lika, hogy jó legyen neki is, így nem gondolom, hogy bárki ilyesmit ki akarna használni. Meg aztán ott a vibrátor, választhatnak bármilyen méretűt, nem nagy cucc.


Inkább a nők szűk nuniját szokták kihasználni a pasik, meg a popóját - már ha van olyan hlye, hogy megengedi.

2022. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában a férfiak agyába van beékelődve az a nézet, hogy a mérettől lesz valaki jó az ágyban. A nők meg tudják, hogy egyáltalán nem. Sokkal többet ér, ha valaki figyel a nő igényeire is, illetve ha tud kreatív, újító lenni.

Szóval szerintem életszerűtlen az elképzelés, hogy ennyi miatt maradjon valaki együtt egy férfival. Persze vannak egybites emberek, akiktől bármi kitelik. De ugyanakkora esélye van, minthogy annak, hogy egy férfi csak és kizárólag a mellmérete miatt maradjon együtt egy adott nővel.

2022. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Én olyat már hallottam, hogy a csajnak a ffi nagy mérete miatt bevérzett, de kis farkú pasikról még nem hallottam panaszkodni a nőket, mert azok általában kompenzálnak figyelmességgel, játékossággal.


Sok ffi képtelen elhinni, hogy a túl nagy méret csak a prnóban előnyös, de élő hvelyben nem annyira nyerő.

2022. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Túl tág vagy szétkrt nőknél talán bejöhet, bár ott is inkább csak a vastagság számít és soha nem a hossz.
2022. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagy méretet a férfiak bálványozzákk, nem a nők. A nőknek jó szex kell, ami 1. ezer más dologtól függ 2. a minőség nem egyenesen arányos a mérettel, csak a farokfétises férfiak rögeszméje ez.
2022. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem használtak már ki hasonló formában pedig messze vagyok a nagy mérettől. Nyilván egyik oldalról jó volt, másik oldalról én komoly kapcsolatot szerettem volna nem csak alkalmi partner lenni.
2022. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy még a prostituáltak 90%-a is odaírja, hogy nagy mérettel ne is keresse senki.
2022. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!