Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiakat kérdezném, szerettek...

Férfiakat kérdezném, szerettek a párotokkal vásárolni menni?

Figyelt kérdés
Itt ruhaboltra, drogériára, szóval csajos dolgokra gondolok.
2022. júl. 19. 14:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretem elkísérni, véleményt mondani.
Nem, unatkozom közben kicsit.
Egyéb, leírom.
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha lenne párom, elmennék vele szívesen, de nem okozna nagyobb örömet, mint például egy borotválkozás, vagy kivinni a szemetet.
2022. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

És persze nem olyan drámai mint valami vígjátékban vagy tudom is én, de valóban nem.

Persze szeretek időt tölteni az aktuális párommal, de órákig fogni a kiválasztott ruhákat, esetleg pakkokat és hasonlók... Na ezeket én sose csinálom. Ott állni se jobb amíg eldönti hogy mit is akar és hogy egyáltalán jó boltba vagyunk-e.

Erre a megoldás hogy elviszem kirakom és megyek a barátaimhoz vagy éppen amihez kedvem van.

2022. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerettem elmenni vele ameddig volt párom.
2022. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha lenne barátnőm az se érdekelne ha 24 órában a drogériába kéne mászkálnom vele, megérné.
2022. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha lenne mennék, még fizetném is :) ha van értelme
2022. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívesen megyek vele mert jó érzékem van hozzá hogy kinek mi áll jól, meg is kérdez, megmutogatja magán, ezért kifejezetten szereti is ha vele megyek, de 2 órán belül már elunom magam. 25f
2022. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbival nem szerettem, egyik ruhaboltból ki, másikba be, parfümöket végigszagolgatni, végül vett olyat, amiből már van neki vagy 10000 darab, másnapra kezdte elölről. Vásárlási kényszer ez, vagy mi.

Más nők meg tették fel ezeket a vaterára eladni, ő meg gyűjtögette a szekrényben a vackokat 1000-ével.

De volt olyan bnőm is, akit halál nem érdekelt az ilyesmi.

Ő volt a legjobb, legaranyosabb.

2022. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit én 20perc alatt elintézek, vele 2 óra...
2022. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!