Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért ilyen ellentm...

Az emberek miért ilyen ellentmondásosak?

Figyelt kérdés

Egy úgyahogy itteni haverommal picit eszmét cseréltünk, nem mondanám veszekedésnek, vagy ilyesmi, de ja nem teljesen ugyanazon a véleményen vagyunk, na mindegy ez nem annyira lényeges.


A teljes sztorit nem írom le, a lényeg, hogy ő leírta nekem, hogy egy 14 éves lehet szerelmes egy felnőtt férfiba, érezhet szexuális vágyat is és elég érett is lehet már hozzá. Ezzel semmi gond nincs, részben egyet is értek vele. De rákérdeztem, hogy szerinte egy 12 éves is lehet-e érett ilyen szinten, ő erre azt válaszolta, hogy egy 12 éves még GYERMEK(Ez lényeges lesz), de lehet szerelem egy 12 éves és egy felnőtt ember közt, csak a szexuális kapcsolatot nem helyesli. Ezzel sincs semmi gond(Vagyis van, de ez most nem lényeges), hanem azzal van gond, hogy utána még ő írja, hogy egy GYERMEK és egy felnőtt közt NEM lehet szerelem. Ennek értelme van bármi? Beszélni mádzsár? Mi ez a nagy ellentmondás? Tényleg én nem tudok szöveget értelmezni?



2022. júl. 19. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem emberekre jellemző önellentmondás, hanem csak a baratodra jellemző önellentmondás.

Amúgy gondolom egyszerre hisz a régi, ősi görög pedo filozófusoktól visszamaradt elmélkedésekben, miszerint a gyerekeket igenis meg lehet dugni, ha beleegyezni, és a modern józan ész, ami egyértelműen védi a gyerekeket a felnőttek paráznaságaitól.

2022. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Ha van egy 12 éves, és egy 30+-os, az már talán kicsit nekem is sok. Szexuális téma ne legyen köztük, a szerelem azonban ebben az esetben is fennt állhat."


"Köztük a szexualitás lenne számomra sok, és nem elfogadható, mert a 12 éves gyermek még."


és...


"Felnőtt és gyermek között nem lehet szerelem. EDDIG ÉS PONT."


"Aki 12-14 éves. LEHET, HOGY FEJLETT. LEHET, HOGY NEM, ÉS MÉG GYERMEK."


Egyáltalán nem ellentmondásos és logikátlan, amit ír amúgy, de tényleg...

2022. júl. 20. 00:11
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Az ellentmondást nagyon sokszor megtapasztalom más témában is másoktól, ez most csak egy példa.
2022. júl. 20. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!