Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan "haragudtu...

Szerintetek jogosan "haragudtunk" meg?

Figyelt kérdés

Nem is a "harag" szót használnám, de csak így tudtam megfogalmazni... A lényeg annyi, hogy van egy fesztivál, ami most kezdődött, és eleve ketten mentünk volna a legjobb barátnőmmel, de egy fiú ismerősünk szeretett volna velünk jönni, ezért mondtuk, hogy oké, jöjjön. De most szó nélkül beszervezett 3 másik embert, akiket nem is ismerünk, és mikor kérdőre vontam hogy erről nem akart volna tájékoztatni, akkor nem igazán értette mi a bajom.

Legalább megkérdezhette volna, vagy valami, de így se szó, se beszéd, csak random hív még embereket, azért én ezt eléggé bunkóságnak tartom... Szerintetek jogos?


2022. júl. 21. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mentek velük és kész. Összefuttok, megisztok valamit együtt aztán szépen leváltok az ő csapatjukról. Annyi ember között úgysem találnak meg. Ez egy fesztivál.
2022. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem mennék velük.
2022. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bementek a fesztiválra aztán megy mindenki oda ahová akar. Én ezen nem problémáznék a helyedben.
2022. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem
2022. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!