Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen kicseszett igazság...

Miért ilyen kicseszett igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Komolyan, én igyekszem nem zúgolódni, de néha rohadt nehéz lenyelni, hogy másnak csak megszületni volt nehéz.

Figyi: sclerosis multiplexem van, PCOS-em, refluxom és most még az is kiderült, hogy szívbillentyű problémám is. Tudok dolgozni, de ez a sok szar egyszerűen megkeseríti az életem, sosincs elég pénz, a szüleimet én gondozom, hosszútávú kapcsolathoz egyszerűen nincs türelmem, és egyszerűen úgy érzem, hogy arra születtem, hogy kússzak-másszak és mindenért vért izzadjak. Mások megszarnak bele, nem vigyáznak magukra, szépek, sikeresek, boldogak és próbálnék nem irigykedni, de egyszerűen csak az jár a fejemben, miért ők, és miért nem én?


...bocs a panaszkodásért, ez most jól esett. Vagy elovasod, vagy nem.



2022. júl. 21. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

Elvileg mi választjuk meg hova milyen eletfeleadatokkal szuletunk meg miket kell megtanulnunk megtapasztalnunk. A foldi f.szságok csak itt tűnnek igazságtalannak.

Ha ez segít..

2022. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igazad van!


Hozd ki az életedből a legtöbbet!

2022. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
A szomszéd kertje mindig zöldebb. Csak épp fogalmad sincs, hogy akikre irigykedsz, nekik milyen nehézségeik vannak.
2022. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
1-es, ez egy baromság. De ilyen beee-beee birkáknak jó vigasz.
2022. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Mindenkinek megvan a maga keresztje, és mindenkinek a sajátja a legnehezebb. Sajnálom, hogy beteg vagy, de a mai világban egészséges ember nem nagyon van. A legtöbbnek minimum egy kis allergiája biztos, hogy van, vagy a szeme nem 100%-os, stb. Tudom, ezek kicsik a te problémàidhoz képest, de másnak van más fajta problémája. Nekem is van, én is meséltem erről két kérdésemben is. Nekem is jól esett, hogy mások elolvasták.

Hozd ki a legtöbbet, mint írták előttem, és csak a saját utaddal törődj. Én hiszek abban, hogy mindent ki választunk, mielőtt leszületünk, és mindennek kell lennünk legalább egyszer, gyilkosnak, maffiózónak, katonànak, milliàrdosnak, szegénynek, takarítónak, stb. Lehet ez hülyén hangzik, én nem is terítek senkit, nem célom, de én ezzel dolgozom fel ezt a sok szart, amit az élettől kapok már egy ideje.

2022. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add el a veséjük XDXD
2022. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!