Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogyha nagyon...

Mit tegyek hogyha nagyon izgulok a fogorvos miatt?

Figyelt kérdés

Az összes fogorvosi tapasztalatom szenvedés volt. De ami még rosszabb hogy utána se lett jó, gyulladások stb.

Holnap kora reggel már megyek, nagyon izgulok.


2022. júl. 21. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Próbálj meg aludni kicsit.
2022. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok mert stresszbe vagyok
2022. júl. 21. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj fekvőtámaszokat.
2022. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne idegeskedj. Megbízható orvoshoz mész? Jók róla a vélemények? Én mielőtt fogorvost választok elolvasok róla száz véleményt, ha a nagy része jókat ír, akkor kérek időpontot. Ha jókat írnak róla, akkor ne félj egyébként, minden ember jár fogorvoshoz. Gyorsan túl leszel a dolgon, és mész. Fogsz kapni elég érzéstelenítőt is, nem fogsz érezni fájdalmat.

Én is féltem a fogorvostól régebben, de már annyi fogorvosi kezelésen túl vagyok, annyi fogorvos keze alatt, hogy már a jól megszokott dokimhoz megyek, aki mindig beszélget velem, ő gyorsan megcsinálja, amit kell, és megyek tovább. Sokat költöttem a fogamra, hogy ne legyenek törött fogaim, meg egyebek. Volt egy elég durva gyulladàsom is, na ott meg azért nem féltem a fogorvostól, mert úgy voltam vele, hogy ettől nagyobb fájdalmat a fogorvos sem fog okozni, ha elmegyek. Így is lett, fájt a kezelés, két órán keresztül csinálta a fogamat, de utána rendben volt, és nem fájt.

2022. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szó szerint rettegtem, mert korábban szar fogorvosnál voltam, aki még a 60 évvel azelőtti múltban élt. Utána inkább feljártam pestre egy modern rendelőbe, ahol szó szerint jót pihentem és relaxáltam a székben, mert semmi fájdalom nem volt, még az injekció előtt is felkennek egy fájdalomcsillapító zselét, hogy az se fájjon. persze ha egy 60 éves vidéki öreglányhoz mész, vagy sztk-s kezelésre az más.
2022. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom már túl vagy rajta, de ha most is rossz volt, akánlom hogy nézz körül máshol is.
2022. júl. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl rajta. Bárcsak...
2022. júl. 22. 01:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Halgass valami nyugtató zenét, és aludj el rá.
2022. júl. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És másnap reggel pl az utazás közben se gondolj rá, kapcsolj ki.
2022. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segít.
2022. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!