Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Booking.com?

Szerintetek Booking.com?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy a booking.com szerintetek megbízható repjegy foglalásra?

Láttam a Skyscanner és a google flight-ot is de nekem a booking szimpatikusabb és olyan olcsobb jegyeket is láttam.



2022. júl. 22. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Repülőjegyet a légitársaságtól vegyél.
2022. júl. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A repjegy amit néztem 2 átszállásos 2 légitársaságot érint.
2022. júl. 22. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig skyscanneren szoktam. Ott találom a legolcsóbb ajánlatokat és még soha nem volt gond.
2022. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Soha ne vegyél repjegyet közvetítőn keresztül. Megnézed a Skyscannert, tájékozódsz, aztán megveszed a légitársaság oldalán.

Persze addig nincs gond, amíg minden rendben megy, aztán ha egyszer beüt a krach, te leszel az első, akit elküldenek a third partyhoz, ahol vetted a jegyet. Segítsenek rajtad ők.

Elég, ha életedben egyszer megszívod, hiába volt előtte 11szer minden rendben.

Nekem már volt, hogy utolsó pillanatban módosítani kellett a jegyen, de mem flexet vettem ráadásul nem is volt az új céldátumon járata a KLM-nek de €150 pluszpénzért áttettek egy Lufthansa (!!!!) járatra. Ugye világos, hogy ha közvetítőnél veszem a jegyet, akkor nem 150-et bukok, hanem az egész jegy árát, €1900-at.

A két légitársasággal utazásnál nagyon figyelj arra, hogy a váltásnál minél több időd, (layover) legyen, mert ha necces akkor nem várnak meg. Nekik semmi közük a másik légitársaság jegyéhez, az teljes mértékben a magánügyed. És akkor "no show" miatt buktad a jegyed. Annyi minden jöhet közbe a repülésnél... Most volt Amszterdamban, hogy a KLM nem tudott pushback truckot szerezni és csak vártunk, csak vártunk. A pilóta 10 percenként közölte, hogy beszélt a "céggel" és mindjárt itt a jármű. 2 és fél óra múlva meg is jött. Néhányan baromi idegesek voltak, nem is tudom miért.

Aztán volt, hogy azért késtem le a connecting flightot, mert Ferihegy fölött villámlani kezdett, de ilyenkor nem szabad tankolni, viszont a gépnek üresek voltak az üzemanyag tartályai. Na bumm, késve indultunk, nem tudta behozni.

Vagy Dallasban már sorban álltunk a boardingra, mikor a kapitány műszaki meghibásodást jelentett. Végül nekünk gyorsan találtak szállodát, vouchert, transzfert, a közvetítősök meg még ott dühöngtek a pultnál amikor én már a kisbuszon ültem. Csak egy megjegyzés ide: ilyenkor adnak egy amerikai Lufthansás számot, hogy intézd az átfoglalásod. Én rögtön a német számot hívtam, azonnal átfoglaltak, mikor a többiek még a foglaltat jelző amerikai számmal próbálkoztak. Sőt, utána a 600 eurós kártérítést is megigényeltem és a Lufthansa ki is fizetett,igaz csak kb. 1 év múlva.

Szóval ha ráhagyással tervezel bejöhet, mert miért ne lehetnél szerencsés, de azt neked kell tudni mekkora a tűrőképességed ha beüt a krach.

2022. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!